• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

con_uk

Anëtar i Nderuar
1. Appalachian Trail - Springer Mountain, Georgia, to Mount Katahdin, Maine, USA.
ATmountain.jpg2. Camino Frances - St. Jean Pied de Port, France, to Compostela, Spain.
insinthedistancecaminoFrancesflickruserFrescoTours.jpg

3. Pembrokeshire Coast Path.
article-2024466-0D60F50900000578-492_634x379.jpg

4. Mount Kilimanjaro - Tanzania.
Mount-Kilimanjaro-Tanzania-300x222.jpg

5. Zion Narrows - Zion National Park, Utah, USA.
zion-national-park-photos.jpg

6. Tongariro Alpine Crossing - Tongariro National Park, New Zealand.
tongarirocrossing11.jpg

7. Paine Circuit Trail - Torres del Paine National Park, Patagonia, Chile.
towers.jpg

8. West Coast Trail - Pacific Rim National Park, British Columbia, Canada.
SuperStock_1990-25277.jpg

9. Tiger Leaping Gorge - Yunnan, China
trekking-yunnan-himalaya-08-1.jpg

10. Inca Trail to Machu Picchu - Peru
machupicchu_04.jpg

tesun (foto te marra ne google)
 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

Piktura e me Nr.8 me pelqen shum i adhuroj shum ujvarat jan fantastike te jesh posht tyre duke par ujin qe te bije ne kok ::) :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

wow shum vende te bukura...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

Kjo qenka fiks per mua 'Pembrokeshire Coast Path.'
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

Mi ti lart, kete doja te thoja dhe une, vendi me i mrekullueshem, ku mund te ulesh, te pushosh, te marresh ajer te fresket, te qetesohesh ne natyren e bukur, te atij vendi. : )


Fotografi te bukura.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

Kjo qenka fiks per mua 'Pembrokeshire Coast Path.'
hajde ne wales e ke do i humbas do dite te dergoj atje po erdhe :p:pLOL ......nga ajo me erdhi ideja e postimit te artikullit.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

...shume vende te bukura. Ne Machu Pichu dua te vete.
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Top 10 vendet ne Bote per ti vizituar ne kembe!!

Kush sponsorizon qe te iki une te keto vendet :p ?
Shume te bukura, mbreslenese ne foto imagjino ti shkelesh me kembe :mah
 
Top