• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tmerri i homoseksualëve, vritet lideri i ri i ISIS, presidenti Trump bën deklaratë urgjente

dangerous

Moderatorë
Gjatë ditës së sotme mediat ndërkombëtare raportuan se pas vd ekjes së Abu Bekir Al-Bagdadit, një tjetër person ka marrë drejtimin e ISIS.

Bëhet fjalë për Abdullah Qardash, një ish-oficer i Saddam Hussein i njohur si “shkatërruesi”. Qardash njihej si njeri Besnik i Bagdadit, ndërsa mediat e përshkruajnë si mizor dhe autoritar që ka urdhëruar vr asjen, varjen apo hedhjen e homoseksualëve nga pallatet e larta, ndërsa mes anëtarëve të ISIS ishte një njeri i respektuar.

Duket se lideri i ri i ISIS pati një rrugëtim të shkurtër në drejtimin e kësaj organizate terroriste, pasi presidenti i SHBA Donald Trump konfirmoi pak më parë se është vr arë nga trupa ushtarake amerikane.

“Sapo konfirmua që zëvendësuesi i parë i Abu Bakr al-Bagdadi është ekz ekutuar nga trupat amerikane. Me shumë mundësi do të kishte marrë kryesimin – Tani ai është gjithashtu i vd ekur!”, shkruajti Trump në një postim në Twitter, pa bërë të ditur identitetin e personit të vr arë, por që dysh ohet se është Abdullah Qarda

🇦🇱. SHQIPEEIA 🇦🇱 IME 🇦🇱

... PS. Ju lutem shikojeni mos mungon ndonjë shenjë pikpresje apo kudi unë që verejtjet tuaja ti lexojnë artikullshkruasi.
 
Last edited:

DeliriumMind

Paint it BLACK.
baghdadi-qardash.jpg

Po citoj nje pjese se cfare shkruhet per ket pseudo njeri/psikopat me probleme mendore te renda :

Suspected homosexuals were thrown from tall buildings, women accused of adultery were stoned to death and people alleged to have committed blasphemy were decapitated or dispatched with a bullet to the head.

Komentova thjesht per te treguar se sa te semure jeni kur publikoni te tilla lajme.
"Tremi i homoseksualeve " ahahahhha
Me ate ftyr normale. As un sdo ti isha afruar as per 100 milion euro.
 

dangerous

Moderatorë
'Komentova thjesht per te treguar se sa te semure jeni kur publikoni te tilla lajme"

,sigurisht e kishe me atë ku unë e mora artikullin apo më je drejtuar mua.?
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
shif se te fjalia qe ke shkrujt ti me ate p.s. kryefjalen(artikull shkruesi) e ke njejes, foljen shumes(lexojnë). 😂
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
'Komentova thjesht per te treguar se sa te semure jeni kur publikoni te tilla lajme"

,sigurisht e kishe me atë ku unë e mora artikullin apo më je drejtuar mua.?
Perse zgjodhe pikerisht ket artikull?
Ka me mijera te tjera qe flasin per ket psycho por TI zgjodhe pikerisht ket... kshu qe po ju drejtohem te dyve
 

dangerous

Moderatorë
Ultra - e solla sps po qarkullonte neper portale por ta dija që të sqeteson nuk do e sillja.

Marakli edhe dallandyshet janë shpend të cilët lejohen të bëjënë ç'të duan me bishtin e tyre 🤣
 
Top