Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Me lejoni edhe mua te jap ndonje ide?!..

1-"Brenda nesh"
2-prekme! Ma ndje shpirtin"
3-"Vijme tek ti"..
4-hapat qe vijne drejt teje"..

Kaq po me vijne per momentin..p.s une i kam paksa shpirteror dhe titujt..dua te hyjne pertej syve..atje brenda ne zemer hahaha
 

Grim

Antar Aktiv
Ishte një temë dje ku mund të votoje për titullin por që çuditërisht nuk munda të votoja dhe nuk e di përse.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ishte një temë dje ku mund të votoje për titullin por që çuditërisht nuk munda të votoja dhe nuk e di përse.
E mbyllem perkohesisht , sepse kishin ende sugjerime :)
do rihapet me vone
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une se mbaj mend per cilin titull isha dakord asokohe, por mgjth si ta shifni ju te arsyeshme e keni edhe voten time lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Si perfundim te hapim serish votimin per ato qe kishim sugjeruar?
ide te reja skeni ?
 

Hera

Antarë i Respektuar
Akoma ky liber .....
 

Hera

Antarë i Respektuar
He tani , se edhe ti se the hic per titull leri kto

Jo per titull e thashe ....kerkuat sygjirim ...Kam Pas thene e dikur dhashe e nje tani
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top