Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Na ike nga duart, të morri rrjedha.
Bëhu seriozeeeeee
Me lejohet e mua se e mbylla orarin zyrtar per sonte
Me eshte bo jeta pune ne pune ,pune ne shpi, pune ne forum
Do i drejtohem e ktyre ne shpi me terma letrar lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Aver meqe ka vite qe premton nje krijim,te pakten nje titull ta thoje

Uuu ia ia

Havieri virtual!

Do duket liber pasanikesh lol
Gjete ti ....rob pa fantazi ka qene gjithnje, thu ka ndryshu? Lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Yyyyy soljaaaaa
Diissss nick lol

Uaaa po une s'u nisa moj nga filmi. ca pasket qene sinqerisht. Po shikoja ca libra bestseller tani dhe pikerisht ne ate moment mu kujtu dhe Nicktjeter. nje lidhje spontane dmth

51RMNofyfsL.jpg
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
“Miqesia”

Miqesia virtuale eshte nje ndjenje e perjetshme. Dy njerez mund te qendrojne te lidhur me njeri-tjetrin edhe nese jeta vendos ti ndaje rruget e tyre dhe t'i çoje diku tjeter, ne qytete te ndryshme apo edhe ne vende te ndryshme.

Te gjithe kane nje mik/e ose mikun/en me te mire ne bashkbisedimin virtual dhe eshte pikerisht kjo ndjenje e mrekullueshme qe kemi mbledhur per Ju krijimet me te bukura mbi miqesine virtuale.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
“Miqesia”

Miqesia virtuale eshte nje ndjenje e perjetshme. Dy njerez mund te qendrojne te lidhur me njeri-tjetrin edhe nese jeta vendos ti ndaje rruget e tyre dhe t'i çoje diku tjeter, ne qytete te ndryshme apo edhe ne vende te ndryshme.

Te gjithe kane nje mik/e ose mikun/en me te mire ne bashkbisedimin virtual dhe eshte pikerisht kjo ndjenje e mrekullueshme qe kemi mbledhur per Ju krijimet me te bukura mbi miqesine virtuale.
Me pelqen :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top