Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar
po mo rildi si s njifemi

ne nje bote tjeter me te mire, une kam qene princesha e maleve kurse ti sultan sylejmani
Ti më dukesh e persekutuar nga rildi.
 

Katil

Antarë i Respektuar
A ka mundesi keto biseda ti zhvillosh te ndonje teme tjeter
Thx in advance
Nuk ka munCi hiç,doke me nejt rehat ti.Mere fshi aty.
 

Didi

C'est la vie.
Ok tani temën e rihapëm.

Meqë ka ende tituj që po sugjerohen, kush ka më jepni shkruani. Që ti mbledhim të tëra.

@Vvetoni ke më sugjerime?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Tani qe po e mendoj u bene dy
1- kur te behemi te famshem,shkrimet tona a do bllokohen nga publiku. Se dikush thote ia i shoh aty ,cne ti bleje. Dmth a duhet tjetei se sben te regjistrohet qe ti lexoje?
Nese duket ide e mire,me paguani.

2-A duhet te sillemi seriozisht? Gjithmone kur te jemi ne dhe fama.
Une me mire nuk bej hyrje ne fv lol
Per te paren po mumd ta bejme te dukshme vetem per antaret, ekzistojne restriction tools, sic kemi bere per fotot
Per te dyten gjec belane nick lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top