Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katil

Antarë i Respektuar
Uniformat edhe çorapet shko ke gabi edhe blej sa tdush.Un jam rildi por kam baned tek emri im.Dhe sjam shfaq ktu me pretendimin qe të fsheh veten.
Cili je ti aman
Keto uniformat i ndroni si corapet?
 

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar
Qit i 500 aty dhe tjap une sqarimet e nevojshme lol
I llaf i lire, kshu ka ardh puna lol
500 euro?
I dha vajza falas.Të doli huq🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
normal eshte staf ajo ate pune ka

tani do hudhesh noj lek per te botuar librin apo jo
Varet si do më paraqisni mua në libër lol
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
“Revirtuality” pa diskutim
Mpelqen sepse i shkurter dhe i qart
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un smor zjarr un kam qënë edhe jam zgjarr🙄
 

Katil

Antarë i Respektuar
Mirmengjesiiiii.
Jep ndonje leke dhe ti ate bej, mos harxho pr sufllaqe:p
Nqs më jepni mundësinë të botoj edhe un një kapitull me titullin "Tortura e librit,heq dorë nga sufllaqet për 2 rrjeshta në libër" jam i gatshëm të sacicicikirifikoj lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nqs më jepni mundësinë të botoj edhe un një kapitull me titullin "Tortura e librit,heq dorë nga sufllaqet për 2 rrjeshta në libër" jam i gatshëm të sacicicikirifikoj lol
Vetem nga ky llaf e ke mundesine. Tani do hedhesh naj leke pr librin? Lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Vetem nga ky llaf e ke mundesine. Tani do hedhesh naj leke pr librin? lol
Po dua dhe monikën në kopertinë me sufllaqe në dorë.🙄🤣
 

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar

Marla

Themelues i Forumit
Kokrrat i kam aty ku duhet unë dhe i nxjer kur duhet
SatApr722382120181661.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top