Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli : Miqte e mi virtuale
 
Kush kundra kujt
Ore do e zhvendosesh gjyqi ketu tani???
ctu desh derbardh , ctu desh lol
Kam dhe une nje poezi te stilit elihad lega çufi
e kam publiku ne fv por duhet ta gjej
 

Sirius.

Sapiosexual!
Me falni qe po ju nderpres portokalline e humorit por mos duhet me shpreh ide personat qe do ju publikohet dicka ne liber apo ke sata ul ata

E them kete sepse titulli i dale nga dikush qe ka shpirtin e artistit letrar do jete me i goditur.

Qeshje te kendshme ne vazhdim.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Me falni qe po ju nderpres portokalline e humorit por mos duhet me shpreh ide personat qe do ju publikohet dicka ne liber apo ke sata ul ata

E them kete sepse titulli i dale nga dikush qe ka shpirtin e artistit letrar do jete me i goditur.

Qeshje te kendshme ne vazhdim.
I kam vene gjithe sugjerimet ne faqen e pare
do i kalojme per votim me vone
tani humorin se ndalim dot
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une them vendosni ate ReVirtuAlity pa votime fare. Te gjitha titujt jane fjale te degjuara, aspak catchy (fut dhe titullin qe solla une ) lol

Une s'kam ide, ndoshta sepse me ngjiti kjo fjala. Kombinim sh i bukur. realitet-virtualitet. madje dhe tek titulli te kete 2 ngjyra sic eshte sjelle dmth, qe te kuptohet dhe koncepti pas fjales.

Kto fjalet perjetime, copeza, enderr, sh te perdorura.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Virtualiteti i sufllaqeve?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Për ça libri bëhet fjalë? Kush e ka shkruwr?
 

Katil

Antarë i Respektuar
E ça do bëhet me kto lekët se spo kuptoj
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top