Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po nuk jan gjitha shkrime romance🤣

te thuash ..copza mendime ajde mo.
as si kam lexu hic :p

PO beje COpeza Mendimesh + 2 kile rime
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ate se di une Arfe ca ka...di qe duhet te jemi te kujdesshem ...kaq
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Lol
Ktu gjithe hajdute jena:p
Dhe vjedhja e titullit na duhet tperfundojme ne gjykate lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
lol
Ktu gjithe hajdute jena:p
Dhe vjedhja e titullit na duhet tperfundojme ne gjykate lol
Me gjithe kta avoketer e juridiksa qe paskemi ketu, ja hedhim po he :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ska lidhje mre vjedhje. Thjesht ka sh tituj ne qarkullim. Psh para ca vitesh me sugjeruan titullin shtegtare ama kur kontrolluam ekzistonte.
 
Last edited by a moderator:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po fillon te behesh i bezdishem. Sinqerisht
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shakaja behet 1-2 here jo ne cdo teme. Kam frike me fol. Ska lezet mo ashtu
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shakaja behet 1_2 here jo ne cdo teme. Kam frike me fol
Po na mi se bej une gafa sa te duash , a thua se di ti si shkruhet?
Mos e bej serio kur e di qe sta ka kush me te keq...he tani
 

SunFIower

Don’t touch!
“Revirtuality”
“Novelat virtuale”

Me te goditurat
Fakti qe permbajtja e librit esht marre nga ktu them se dicka qe e lidh me forumin duhet dhe ne titull
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po na mi se bej une gafa sa te duash , a thua se di ti si shkruhet?
Mos e bej serio kur e di qe sta ka kush me te keq...he tani
Ste fola ty Mon. I thash impaktit qe mua me bezdis ajo gje. Dhe duhet te respektosh ndjeisne time.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O Soul tlexosh pr mua cdo i dyti postim me kemben 43 e ke lol

Hapi procedure gjyqesore dhe ta shofi ky:p
mos ma shani komshiun tim oj keto 😝😂😂😂
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sheee po mua qe dhe ne enderr me kane dale postimet e ktij?
U paska dasht me marre masa:p

Ndjese @Moonlight se e kenaqem temen ne. Po srri pa bo si llapazone une lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sheee po mua qe dhe ne enderr me kane dale postimet e ktij?
U paska dasht me marre masa:p

Ndjese @Moonlight se e kenaqem temen ne. Po srri pa bo si llapazone une lol
Ti be gafe dhe po ste vura Ban , qe mos kete gjume qe te te zeri me lol
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top