Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
po diskutojme me duket?
Dhe kur themi qe mos perdoret kjo apo jo, duhet te kemi edhe nje argument mendoj
E dhash siper pra,ai liber do jet i prekshem real.ska pse te quhet virtual.
Dhe pse krijimet u bene share fillimisht ne virtual.
Por ama erdhen nga nje dore reale e shkruar dhe ne FV.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E dhash siper pra,ai liber do jet i prekshem real.ska pse te quhet virtual.
Dhe pse krijimet u bene share fillimisht ne virtual.
Por ama erdhen nga nje dore reale e shkruar dhe ne FV.
Une them qe FV mos reklamohet shume edhe ne Titull, duke qene se do jete Sponsored dhe Autori FV...

I pe sugjerimet ne faqen e pare?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Do jete autori Forumi Virtual dhe do I bjere qe fjala virtual do perseritet 2 here, dhe ne titull dhe tek autori, dhe une mendoj qe do jete too much. Gjithsesi le te hapet votimi :D
Ja te marrim e ndonje sugjerim tjeter mendoj
Ideja e virtuales perdoret , per te thene qe Dikur copeza virtuale, e sot te prekshme realisht
ne titull se shoh e aq pakuptimte...
por gjithsesi te presim e pak :)
 
Na jepni mendime per titullin thote monika
dhe ktej na fut dislajke nga mbrapa!!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli duhet te jete nje cik godites, qe te ndjelli kijeni parasysh
Qe te zgjoj kureshtjen , jo i thate :p
 

Mogli

🙄welcome home
1 ide meqe me erdhi ndermend.....dikush qe do merret me librin ose 2-3 veta te bejne 1 liber qe te jete pak mister per te gjithe.....te titullohet te thenat dhe te pathenat e fv dhe ne liber te jene dhe gjera qe anetaret nuk i dijne per njeri tjetrin ose ca ka thene dikush per dike tjeter
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
1 ide meqe me erdhi ndermend.....dikush qe do merret me librin ose 2-3 veta te bejne 1 liber qe te jete pak mister per te gjithe.....te titullohet te thenat dhe te pathenat e fv dhe ne liber te jene dhe gjera qe anetaret nuk i dijne per njeri tjetrin ose ca ka thene dikush per dike tjeter
Do sponsorizosh ti? Lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ose Germa ne Rrjet??
Germa ne virtualitet???

Nejse, sugjerimi i @LeVoyageur me pelqen deri tani. Tjerat asnjera!

Me duhet te mendohem pak per ndonje sugjerim
Kur te vij momenti do i votojme ....
Jep sugjerimin tend dhe mos na ofendo :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kur te vij momenti do i votojme ....
Jep sugjerimin tend dhe mos na ofendo :p
ja se ma ktheve direkte tek coveri dhe ti lol lol
Sju oefndova, sme pelqyen

nejse une them: Germa ne Virtualitet :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Malet me blrtim mbuluar....... :p

Copeza Romance MENDOJ
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top