Titulli i Librit (sugjerime)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Sugjerimet tuaja , ato qe jane serioze
i kam vendosur ne faqen e pare po ti shihni.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
“Njihni edhe boten tone”

Enigmee😆
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Une jam pro per timen 😂,pse do thoni ju? Sepse edhe pse larg ,virtualiteti na sjell sa me prane njeri tjetrit .Pshm ne ketu jemi Shqiptare te shperndare disa ne emigrim dhe disa neper trevat tona ,por Virtualiteti na jep mundesin qe ne te bashkohemi te gjithe pa dallim etnie apo feje.🙃
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Tju jap nje ide qe e kisha per librin tim :p

Une do shkruaja dicka qe nis me novelat.

Psh Novelat virtuale.

Fjala novela terheq..krijime te shkurtera ,virtuale gje qe terheq sh te rinjte.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une jam pro per timen 😂,pse do thoni ju? Sepse edhe pse larg ,virtualiteti na sjell sa me prane njeri tjetrit .Pshm ne ketu jemi Shqiptare te shperndare disa ne emigrim dhe disa neper trevat tona ,por Virtualiteti na jep mundesin qe ne te bashkohemi te gjithe pa dallim etnie apo feje.🙃
Ska ardh momenti i fushates elektorale
lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Tju jap nje ide qe e kisha per librin tim :p

Une do shkruaja dicka qe nis me novelat.

Psh Novelat virtuale.

Fjala novela terheq..krijime te shkurtera ,virtuale gje qe terheq sh te rinjte.
Novela edhe pse ka poezi?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Meqense Libri ka autor me shume se nje,titulli duhet te jete ne shumes(mendim ime)
Psh..
Ne dime duam dhe ja dalim..
Letrar te rinje
Ne mund ti arrim majet..
Luftoni per endrrat tuaja..
Hapat e pare drejt letersis.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Meqense Libri ka autor me shume se nje,titulli duhet te jete ne shumes(mendim ime)
Psh..
Ne dime duam dhe ja dalim..
Letrar te rinje
Ne mund ti arrim majet..
Luftoni per endrrat tuaja..
Hapat e pare drejt letersis.
disa ,por asnjeri sikur nuk ben per rastin tone....
Letrare te rinj? nuk ben sens ,se shkojme shume larg me pretendime
Ne mund te arrijme majat???? cilat maja :p
Luftoni per endrrat tuaja ...emmm jo keq
Hapat e para drejt letersise ? jep idene sikur do jete nje liber instruktativ mbi si te behesh letrar lol
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Ska ardh momenti i fushates elektorale
lol
Thash ti paraprij 😂😂 .Ah cme kujton me keto fushatat 😂.Kur te behet fushata do shkruaj numrin 5 te xixa majt ( si socialiste e devotshme qe jam 😂)e do e qit si imazh kur te jepen votat 😝😂😂 .Tani thjesht po pres rivalin @Darius 😝 ta shikoj se me cfare titulli do vij 😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Për cilin libër bëhet fjalë?
Prej 2014 ne FV behet nje konkurs letersie me krijime nga antaret
E kemi vendosur qe te shkepusim disa krijime nga gjithsecili dhe ti botojme ne nje liber te vetem.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
disa ,por asnjeri sikur nuk ben per rastin tone....
Letrare te rinj? nuk ben sens ,se shkojme shume larg me pretendime
Ne mund te arrijme majat???? cilat maja :p
Luftoni per endrrat tuaja ...emmm jo keq
Hapat e para drejt letersise ? jep idene sikur do jete nje liber instruktativ mbi si te behesh letrar lol
Kritikat do kete ,edhe sikur Kadare,do propzonte nje titull🤨ne mund ti arrim majet..ju referohet atyre se E duan letersin,bejn shume shkrime po mbeten nen hije..
hapat e pare ...kjo len te kuptosh se ke fillu te ecesh🙂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Kritikat do kete ,edhe sikur Kadare,do propzonte nje titull🤨ne mund ti arrim majet..ju referohet atyre se E duan letersin,bejn shume shkrime po mbeten nen hije..
hapat e pare ...kjo len te kuptosh se ke fillu te ecesh🙂
Luftoni per endrrat tuaja - kete te vura
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nuk me pelqen qe ne titullin e librit te perfshihet fjala virtuale.
Sepse ato krijime jane reale,jane shkrime te prekshme te cdo njerit nga krijuesit.
PEr shembull do ishte mire sipas meje.
Letersia e FV-se.
ose copezat letrare te FV-se.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk me pelqen qe ne titullin e librit te perfshihet fjala virtuale.
Sepse ato krijime jane reale,jane shkrime te prekshme te cdo njerit nga krijuesit.
PEr shembull do ishte mire sipas meje.
Letersia e FV-se.
ose copezat letrare te FV-se.
si smund te permendet kur qe nga emri qe perdor Forumi Virtual , eshte virtual...?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk me pelqen qe ne titullin e librit te perfshihet fjala virtuale.
Sepse ato krijime jane reale,jane shkrime te prekshme te cdo njerit nga krijuesit.
PEr shembull do ishte mire sipas meje.
Letersia e FV-se.
ose copezat letrare te FV-se.
Jam dakort me ty per ne titull, s'eshte e nevojshme me u permend virtualiteti.
Mjafton qe autori do jete FV-ja, kshu qe s'ka pse te permendet fjala 'virtual' gjithandej.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top