• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tirana mund lacin-1-0-gara per titullin kampion mbetet e hapur

cent

...Lontano
14dd4b06202398380cf1e6d85f5b3bff_L.jpg
Ekipi i Tiranës ka kaluar në avantazh me një gol të Kahatës të shënuar në minutën e 87' ndaj Laçit, gol që i ka dhënë edhe fitoren ekipit kyeqytetas.

Kjo fitore e mjaft rëndësishme i mban bardheblutë në garën për titullin kampion duke e ngjitur ekipin në vendin e dytë me 66 pikë, në renditjen e udhëhequr nga Skënderbeu me 69 pikë pas fitores me Kukësin.

/newsbomb
 
Private conversations
Help Users
    Top