• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozët e Realit e kërkojnë dorëheqjen e Perezit

legjenda

Tetova
Humbja prej 4:0 në Santiago Bernabeu, ka irrituar tifozët që kanë filluar thirrjet kundër skuadrës dhe presidentit gjatë ndeshjes.

“Florentino jep dorëheqje!” ishin thirrjet dhe kjo ndodh për herë të parë shkruan Marca. Ata thërrisnin edhe “Jashtë, jashtë”, drejt lojtarëve vendas.

Humbja në Madrid është imazh i keq sipas kësaj gazetës, ndërsa nuk munguan as shamitë e bardha që kërkojnë dorëheqjen e menjëhershme të Rafa Benitezit.
Tweet Share Email Linkedin
Fjalët kyçe: Florentino Perez, Real Madrid
- See more at: Page not found | Lajminet
 

Tema te Ngjashme

Top