• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozat shqiptar ne Kampionat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lauri

Anunnak
Marr shkas nga nje artikull i shkurter ne nje gazete francese mbi sjelljen e tifozave shqiptare ne France. Sjellje e cila nuk ka kaluar pa u vene re, dhe qe ka lene vertete nje pershtypje te mire ne publikun europian.
Per kete, kjo teme per foto dhe shkrime mbi tifozet..:)

Shqiptarë, ejani sa herë që të doni.Mediat e huaja, e kryesisht ato franceze, në artikujt dhe materialet e publikuara dhe transmetuara sot, përgëzojnë shqiptarët për tifozëri të kulturuar ndaj kombëtares së tyre kuq e zi.

Nisur nga takimi i mbrëmshëm mes Francës dhe Shqipërisë, në publikimet e ditës së sotme, mediat kryesore franceze i kanë dhënë hapësirë edhe tifozëve të kombëtares shqiptare, duke shkruar fjalët më të mira për ta.

Mediat shkruajnë se si kultura dhe entuziazmi i tifozëve shqiptarë, është diçka që kishte nisur t’i mungonte futbollit në Evropë. Njëra prej tyre sot shkruan: Shqiptarë, ejani sa herë që të doni.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat


 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Keta bjondet qe te prishin mendjen gjithmone..:)

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat


 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Artisti komik francez Gilles Bellatre flet shqip, madje shumë bukur

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
Mbushja e dhemballeve me material te zi tipike e shqiptarve :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat


 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Bionde apo brune.....:p 

MasteR

I'm offline
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Pamjet e dy shqiptareve, Rike Roçi dhe Irida Oxa tashmë kanë bërë xhiron e botës gjatë stadiumit në Francë, duke qenë pjesë e të gjitha mediave botërore

Ato u fokusuan nga kamerat e ndryshme televizive falë bukurisë dhe aseteve të tyre bombastike. Irida Oxa tashmë na vjen me foto dhe video nga jeta e përditshme në të cilat shfaqet tejet seksi dhe joshëse.Dy bukuroshet shqiptare ishin të pranishme në ‘Veledrome’ për ta përcjell ndeshjen Francë – Shqipëri, ku Kombëtarja humbi 2:0 duke pranuar dy gola në minutat e fundit të ndeshjes.
/g-e
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Sa te bukura qe jane disa. Me Francen kapnin shume tifozerin tone, kishte lezet. :)


Ps. O laur,ato dy biondet i ke sjelle dy here apo emocionet?! :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Ps. O laur,ato dy biondet i ke sjelle dy here apo emocionet?! :p
Une vdeksha per biondet,.......... e u ringjallsha per brunet..:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Bukuroshe qenkan.
ti "hane" me shendet ata qe i kane tyret ahhahahahahahah :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Kjo shfaqja e tifozeve tane ne stadiume kam pershtypjen se po na jep nje pamja te mire. Bravo!!

Tani pse me duket mua se te ajo Trust no one :vetull:se sikur ka ate buzen e siperme paksa te sulmuar :eek:kidoki:apo te gicur:po:
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Miërëp, gjithmonë ka tendenca që shqipëtarët të njollosen...
Në youtube qarkullon një video e rrejshme në fakt e vjetër
kinse përleshje e 17 qershorit mes shqipëtarëve dhe sërbëve:

[video=youtube;732xF-45Nec]https://www.youtube.com/watch?v=732xF-45Nec[/video]

Kurse, thuhet se ka patur përleshje mes shqipëtarëve dhe françezëve në Lyon
pas përfundimit të lojës, ku janë therrur me thikë një françez dhe 1 belg.

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top