• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozat kuq e zi

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sabit-Bajraktari-e1546467766440.png
 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Miresevini ne boten tone kuq e zi
 

jackass

Anëtar i ri
kur e kane lojen e ardhshme a e din kush ??
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Loja e ardheshme eshte miqesore me Lihtenshtajnin ne fund te gushtit(25 gusht me duket)ne Qemal Stafa, ndersa qe per kualifikime eshte ajo ne Tirane qe luhet me Suedine
 

jackass

Anëtar i ri
thnx...

a e kan edhe portugaline ne grup ?? ke duket qe po amo nuk jom i sigurt ??
 

jackass

Anëtar i ri
sorry, se tash e pash ate postimin qe e kishe bere :)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Para Shqiperi !
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Na nderuan ose jo,2 ngjyra qe sna tradhetojne dot kurre jane KUQ dhe ZI
 

Elushe

Vogëlushe
2, jane 2.

Ke shume te drejte, gjithmone do i mbeshtesim. Kam disa foto te ndeshjes miqesore qe u be me nen 21 ketu ne Angli vitin qe shkoi. Nese i doni me thoni e i postoj :)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Edhe pyet... :)
 

Elushe

Vogëlushe
Keto fotot qe vura tregojne disa vajza ne stadium, por qe jane te rralla :( Do kisha deshire te shihja me shume vajza ne stadium kur loz Shqiperia
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Nuk them se jane te rralla Elushe,besoj se e keni pare ndojhere ndeshje te kombetares.Mbase nuk ka ne nivel sa do duhej te kishte por ka.Ja nje rast:nje femer eshte perfaqesuese per territorin e Republikes se Shqiperise e (TKZ)Tifozave kuq e zi,eshet fjala per Kimeten qe besoj se tironsit e njohin mire.
P.S.Kimetja eshte ajo me syze ke foto ime me TKZ-ne ne Qemal Stafa
 

krutonja

Anëtar Aktiv
o fcbesia, bera foto me igli taren dhe te kujtova ty :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
bohhh shpresojme te na e sjellesh ne forum....sa kam qejf ta shoh...edhe mua me mbetet shume merak ta beje nje foto me te
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ti na jep veq andrra t'bukura,
ti na jep me mija shpresa,

ti për ne je dashunija,
ti SHQIPثRI për ne je jeta.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
kush do shkoje te shoh ndeshjen te shtunen
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Bravo cuna na e zbardhet fytyren,tani presim fitore me Malten.

SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE SHQIPERI ETNIKE
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Po kaluam pres kush do vije te shkojme ne Afriken e jugut :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Kjo eshte Shqiperia qe duam!

1. Shqipëria 2 1 1 0 3 4
2. Danimarka 2 1 1 0 1 4
3. Suedia 2 1 1 0 1 4
4. Portugalia 2 1 0 1 3 3
5. Hungaria 2 0 1 1 -1 1
6. Malta 2 0 0 2 -7 0
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Cyber une vi me gjith qejf.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Uaa si nuk e kisha pare me pare une kete grupin???
FORCA SHQIPERIA....
 

T-Ghost

RossoNero
O tifoza ,do mblidhemi heres tjeter ne stadium ????????????
 

WxP

Tech
Ndo nje foto nga ndeshja me portugalin keni?
 

WxP

Tech
Befason Shqipëria, 1-1 me Francën në transfertë
 
Top