• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ti ndihmojme atyre se kane nevoj per ne

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status offline...... KÇK
Vendndodhja
Fier
totalisht kunder............ mos beni gabim
SHqiptaret per sjhqiptaret
i vetmi fondacion i sigurte
ajo qe ne foto profili qe ka vene duket qe mashtron
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Vendndodhja
Fier
NEWNdihme per vellezerit tane te prekurit nga termeti
kr400,000 goal
Donate nowShare
No donations yet. Be the first to help.

HHAHAHAHAHAAHAAAH U KAP ME PRESH NE DORE
 

MrCool

Lost
Vendndodhja
Burkina Faso
Je kujtuar pak si heret o Zana.

Kush deshi te ndihmoje, ndihmoi. Kush deshiron akoma te ndihmoje, din se ku te drejtohet. Nuk kemi nevoje per nisma personale, ndoshta mund ta kesh qellimin e mire, por te rekomandoj qe kontributin tend ta japesh te fondacionet me poshte:

Fondacioni Firdeus


Fundjave Ndryshe


Qeveria e Republikes se ShqiperiseTema mbyllet!
https://ffn.al/
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top