• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ti ❤️ nder ❤️

dangerous

Anëtar
@kitrra 123 .,

Mos ti ngatërrojmë gjërat, këtu jemi në virtual (se në real e ka çdo kush ❤️mallin e vet shtëpi)., E si lojë duhet t'ja vjellim ose dhurojmë ❤️❤️ se nuk i dihet një më teper nuk i dëmton njerëzit perkundrazi, rezervë pse jo 🤣
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@dangerous, lere ti a kem shpi a s'kem 😊 ke hap teme me na ciftezu edhe bene sa andej sa ktej 🤪
Pse mos t'kem edhe ❣ kshu virtuale 🤩
 

dangerous

Anëtar
@dangerous, lere ti a kem shpi a s'kem 😊 ke hap teme me na ciftezu edhe bene sa andej sa ktej 🤪
Pse mos t'kem edhe ❣ kshu virtuale 🤩
.
~
Mos e merr personale se thashë çdo kush e ka një në shtëpi.
Hë se dhe ty ti kanë shprehur ndjenjat që hiqesh si i ftohtë 🤣 por e hapa të keni mundesi që të afroheni më teper duke dhuruar një ❤️ virtuale sepse me çiftet javore me shkuesi vura re se jeni të pakënaqur sa shkuan anëtarët e fv në divorc.

Mendohuni mirë e gjejeni partnerin tek tema ime Ti ❤️ nder ❤️.
Sikur unë plakaa e fv e gjeta D-2 e gjeni dhe ju.

Më falenderoni që jam torelante dhe u jepet mundesija këtu në sajë të @WxP e forumit Virtual.

Unë nuk ju mbajë pergjegjësi nqs gaboheni 🤣🤣🤣
 

kitrra 123

plak gjufurrak
.
~
Mos e merr personale se thashë çdo kush e ka një në shtëpi.
Hë se dhe ty ti kanë shprehur ndjenjat që hiqesh si i ftohtë 🤣 por e hapa të keni mundesi që të afroheni më teper duke dhuruar një ❤ virtuale sepse me çiftet javore me shkuesi vura re se jeni të pakënaqur sa shkuan anëtarët e fv në divorc.

Mendohuni mirë e gjejeni partnerin tek tema ime Ti ❤ nder ❤.
Sikur unë plakaa e fv e gjeta D-2 e gjeni dhe ju.

Më falenderoni që jam torelante dhe u jepet mundesija këtu në sajë të @WxP e forumit Virtual.

Unë nuk ju mbajë pergjegjësi nqs gaboheni 🤣🤣🤣
Qar thu oj 😊 a shef qa ba pleqeria :p i ke pa qe mjan shfaq ndjenjat e une qashtu hajt si plakush akoma skam marre vesh 🤪:D

Une t'jam mirenjohes shume se edhe me mesit me pas lyp si @NGU s'kisha gjet 🤗;) andaj dhe po i beje publicitet temes sate :p
 
Redaktimi i fundit:
Jap zemer te perdorur por ne gjendje te mire.
Aorta ka ca shenja te vogla por me pak stukim, nje dore patinim duket si e re, arteria pulmonare ka vetem dy vrima qe mund te mbyllen me super atack 705, barkushja e majte eshte per ta vene ne vitrine, membrana perikardike super e forte, apeksi pothuajse i ri, pesha neto 350 gram(mashalla, mashalla)

Pranojme vetem oferta serioze.
Ato qe duan thjeshte te kalojne kohen mos te lodhen fare.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Jap zemer te perdorur por ne gjendje te mire.
Aorta ka ca shenja te vogla por me pak stukim, nje dore patinim duket si e re, arteria pulmonare ka vetem dy vrima qe mund te mbyllen me super atack 705, barkushja e majte eshte per ta vene ne vitrine, membrana perikardike super e forte, apeksi pothuajse i ri, pesha neto 350 gram(mashalla, mashalla)

Pranojme vetem oferta serioze.
Ato qe duan thjeshte te kalojne kohen mos te lodhen fare.
Po me prostaten si je?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
sa here e kam lexu kete teme,kurr se kuptova ca jan kto zemrat😝
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Top