• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thumba per meshkujt.

M

Morfina

A man asks, “God, why did you make woman so beautiful?” God responded, ”So you would love her.” The man asks, “But God, why did you make her so dumb?” God replied, “So she would love you.”
 
M

Morfina

A tough looking group of hairy bikers are riding when they see a girl about to jump off a bridge, so they stop. The leader, a big burly man, gets off his bike and says, "What are you doing?" "I'm going to commit suicide," she says. While he doesn’t want to appear insensitive, he also doesn’t want to miss an opportunity, so he asks, "Well, before you jump, why don't you give me a kiss?" She does, and it is a long, deep, lingering kiss. After she's finished, the tough, hairy biker says, "Wow! That was the best kiss I’ve ever had! That's a real talent you’re wasting. You could be famous. Why are you committing suicide?" "My parents don't like me dressing up like a girl…"
 

Bledi_Shady

finoallafine
A tough looking group of hairy bikers are riding when they see a girl about to jump off a bridge, so they stop. The leader, a big burly man, gets off his bike and says, "What are you doing?" "I'm going to commit suicide," she says. While he doesn’t want to appear insensitive, he also doesn’t want to miss an opportunity, so he asks, "Well, before you jump, why don't you give me a kiss?" She does, and it is a long, deep, lingering kiss. After she's finished, the tough, hairy biker says, "Wow! That was the best kiss I’ve ever had! That's a real talent you’re wasting. You could be famous. Why are you committing suicide?" "My parents don't like me dressing up like a girl…"
Humor transash lol lol
 

Fly

Larguar
Gruaja kerkon shume nga nje burre, ndersa burri kerkon vetem nje gje ,por nga shume gra.
Ca te keqe ka?
Ne kemi faj qe ate nje gje sna i jep dot nje e vetme? :p

Une gjithmone kam thene qe per kete pune duhet nje aziatike, nje afrikane dhe nje skandinave :p
 
Top