• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thumba per meshkujt.

Lauri

Anunnak
- Pa shiko cfare ka krijuar natyra! Mund te ishit normali, ja qe jeni meshkuj.
Giulia Ricciardi

-Meshkujt jane si cimcakez amerikan. Pasi i ke pertypur pak, humbin shije.
Ally McBeal

-Diferenca e nje mashkulli me nje bateri makine eshte ne faktin qe kjo e fundit ka nje ane pozitive.
Jo Brand

-Femrat mud te shtiren ne orgazem, por meshkujt mund shtiren ne te gjith relacionin.
Sharon Stone

-Per te kuptuar nje femer duhet nje femer, per te kuptuar nje mashkull duhet nje derr.
Geppi Cucciari

-Nje burre me sukses(ne pune) eshte nje burre qe fiton para aq sa i duhet gruas se tij per te harxhuar.
Lana Turner
- Vazhdoni ju kur te keni kohe se do hap nje tjeter kunder femrave.........:D
 
Last edited by a moderator:

El'Mejor

Daja
E prishe tani :D
 

Mimy

Antar Aktiv

Cfar eshte dallimi i mashkullit dhe Fotografis?
Fotoja eshte e zhvilluargroكes Grinsen

Cfar eshte dallimi mes nje mashkulli dhe nje batari..?
Bataria ka edhe nje an pozitve..Zunge raus


Cka esht dicka e vogel, e gjelbert dhe jeton ne kryt e mashkulli...?
Nje krijes qe han trurin e mashkullit...
E cfar ben aty..? Vdes nga Uria

hahahahahaha :D :D :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
lauri ik se sqeke burrr nncnc na e fute re shok sbohet kshu megjithse na e ke fut me taktike hahah
 

Lauri

Anunnak
lauri ik se sqeke burrr nncnc na e fute re shok sbohet kshu megjithse na e ke fut me taktike hahah
hhaha po leri gocat te fitojne pak terren........
 

bella

Anëtar i Nderuar
hahahhah Lauri......Jemi njesoj me duket :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Bravo Lauri...O shkruhet per te dy palet o per asnjeren.
 

Gazolina

Moskokecarese
Mos e ngacmoni Laurin se tha do hap dhe nje teme per gocat :p :D ua tha ne fillim...:D

Na lini te kenaqemi pak si shume ne gocat...desha te them dhe nje gje, por i bie te jem armike me veten dhe gocat...:D

Dihet qe dhe pa meshkujt nuk rrihet...por dhe pa femra, cuna :p :D
 

Lauri

Anunnak
O Lauri , ve prap ate nikun e fillimit mo , te shkon me shume.
hahaha jo ore se ka me keq nga ana e femrave.

Meqe jemi duke u bere qefin gocave po e them edhe nje...

- Adami pyet Zotin: "pse e ke bere Even kaq te bukur?". "Per te terhequr vemendjen tende" i tha Zoti. "Pse ka kete karakter kaq te embel"?. " Qe ta dashurosh ti Adam" i tha Zoti. "Atehere pse e ke bere kaq idjote"?. "Qe te dashuroje ty Adam" u pergjigj Zoti.

Carolin K. Simon

Qeshni goca qeshni, dardha e ka bishtin mbrapa :D:D
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Pse barcoletat me biondet jane kaq te shkurtra?

Që ti kuptojne edhe meshkujt…
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pse barcoletat me biondet jane kaq te shkurtra?

Që ti kuptojne edhe meshkujt…
haha mke bo me qesh hahahahahahhahahaha problemi eshte se i shkru ducati LOL
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Barcaleta nuk po me kujtohen per momentin po besoj se dhe kto shprehje bejne pune duke pare rrjedhen qe ka mare diskutimi:
Burrit sipas punës jepi hesapin* gruas sipas punës jepi Koken!
Burri që ështe burrë, bën 1 litër shurrë!
Burri që është burrë, i var *oqet në mur, dhe i godet me gur!
Burrit që është burrë, nuk i shkrefet kurrë!
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Meshkujt jan si spermatozoidet sepse vetem nje ne 1milion esht i vlefshem..
Pse meshkujt smund te jen edhe te bukur edhe inteligjente?sepse do quheshin femra pastaj!!!!
E dini pse meshkujt fishkellejne me mire se femrat sepse kane nje tru zogu....
Meshkujt jane si shishja birres, bosh nga qafa e lart .................
Kur meshkujt e humbin, 90% te inteligjences se tyre?
KUR IU VDES GRUAJA...
e 10% tjeter?
KUR IU NGORDH QENI...
Kur krijoi ZOTI mashkullin tha me vete kam per te bere dhe shume permirsime kur krijoi femren tha kjo eshte krijesa ideale............
 

El'Mejor

Daja
Po po , paska dal fjalor i ri ne treg :p Sa mbrapa paskam ngelur edhe une si se paskam blere :p


:djalle:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Barcelet kunder meshkujve.

Jeta eshte nje gjuhe e huaj qe meshkujt nuk dine ta shqiptojne..

ps. kete e mora tek nje femer ne fb..:)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Barcelet kunder meshkujve.

Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket;


-oh me fal. nuk ju vura re ,se jam i habitur nga qe kerkoj gruan.
ah edhe un po kerkoj gruan thot dhe tjetri, po me

thuaj si esht gruaja jote nga paraqitja.
1;80 e gjat... bionde .....e holl ...nje fytyr engjelli...te ndenjura
prefekte....gjoksin 4.

Po e jotja si eshte ? lere me mire timen po ec e kerkojm tenden
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Thumba per meshkujt.

Nuk shahen meshkujt se i kemi me nr te kufizuar aman...
Gjithsesi : E behen nje dite te zgjuar (meshkujt)qe kuptojne se kane humbur nje diamant gjate kohes kur mundoheshin te mblidhnin sa me shume gure:)
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Thumba per meshkujt.

Thirrja në transmetues Eurotic është mbështetur në transponder 57 të sistemimeve Astra satelitore e sipas informacionit qëndror e Drejtpërdrejt nga Televizioni Digjital
Dolikos slot tij paprevaj.

Hapeni lajmin e ri
Sa të keni mundsi,
Nëpër dritare të reja

Copi past thumbs.dramstime.com
 
Titulli: Thumba per meshkujt.

- Pa shiko cfare ka krijuar natyra! Mund te ishit normali, ja qe jeni meshkuj.
Giulia Ricciardi
Jemi shume me teper se normalja, normalja eshte monotone mi Xhulia

-Meshkujt jane si cimcakez amerikan. Pasi i ke pertypur pak, humbin shije.
Ally McBeal
Kot me te pyt mi Ally (edhe ti mi dreq e thu kete?Jo per gje por me pelqen shume personazhi yt)-Po ju femrat nuk jeni camcakez???

-Diferenca e nje mashkulli me nje bateri makine eshte ne faktin qe kjo e fundit ka nje ane pozitive.
Jo Brand
Kjo si duket vibratorin e vet e ka perdor me bateri makine, jo me duracel .

-Femrat mud te shtiren ne orgazem, por meshkujt mund shtiren ne te gjith relacionin.
Sharon Stone
Ti sme ke pelqy ndonjehere, keshtu qe fjala jote nuk vlen

-Per te kuptuar nje femer duhet nje femer, per te kuptuar nje mashkull duhet nje derr.
Geppi Cucciari
Ehe, ke te drejte, vetem dosa e kupton dosen

-Nje burre me sukses(ne pune) eshte nje burre qe fiton para aq sa i duhet gruas se tij per te harxhuar.
Lana Turner
Ah, ty s`kam c`te te them, i ke rene pikes.
- Vazhdoni ju kur te keni kohe se do hap nje tjeter kunder femrave.........
 
Top