• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thumba femrave.

M

Morfina

As an airplane is about to crash, a female passenger jumps up frantically and announces, "If I'm going to die, I want to die feeling like a woman." She removes all her clothing and asks, "Is there someone on this plane who is man enough to make me feel like a woman?" A man stands up, removes his shirt and says, "Here, iron this!".
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk me paska ardhur tag @Lauri
Rastesisht u gjenda ketu per te lexuar perlat e tua jo ato te Bukowskit :p

Kisha ne mend te postoja dicka Por nuk dua te ofendoj se eshte dite e diel dhe me duhet te shkoj ne kishe lol
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Nuk me paska ardhur tag @Lauri
Rastesisht u gjenda ketu per te lexuar perlat e tua jo ato te Bukowskit :p

Kisha ne mend te postoja dicka Por nuk dua te ofendoj se eshte dite e diel dhe me duhet te shkoj ne kishe lol
Jemi ne teme humori moj, dh easgje personale. Keshtuqe jepi, posto. kush ofendohet edhe me humor me mire te ike fare.;)
 
Top