• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thumba femrave.

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
- Nuk arrine ta njohesh kurr femren perderisa nuk takohesh me te gjykate.
Woody Allen

-Femrat e dobta jane si pantallonat pa xhepa: Nuk di ku ti vesh duart.
Eugène O' Connor

- Edhe se me ka kushtuar shume para, ne nje muaj kam humbur 60 kg: gruan time.
Sergio Viglianese

- Diferenca e ****it me pagese dhe ajo pa pagese: se ajo me pagese kushton me pak.
Francis Brendan

-Femra eshte gabimi i dyte i Zotit.
frederich Nietzshe

-Pse Zoti ka krijuar Adamin me pare se Even? Sepse Zoti nuk do ta duronte dot Even me kshillat e saje se si do ta bente Adamin.
Elena Loewenthal
 
Last edited by a moderator:

Alchohole

Moderator!
Mosha
27
Vendndodhja
Kosova
- Nuk arrine ta njohesh kurr femren perderisa nuk takohesh me te gjykate.
Woody Allen


-Pse Zoti ka krijuar Adamin me pare se Even? Sepse Zoti nuk do ta duronte dot Even me kshillat e saje se si do ta bente Adamin.
Elena Loewenthal

Ahahahhahaha....kjo qenka me e mira dhe me e qelluara.Sepse femnat kerkojne shume kane shume deshira...po tju degjosh te gjitha deshirat mes vet halli per ne.
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
- Nje femer kerkon gjithqka nga nje mashkull, ndersa mashkulli kerkon nje gje ne te gjitha femrat...
Lenny Briscoe

- Femrat mbulohen komplet ne kredit, dhe zhveshen per kesh.
Ottorino Respighi

- Femra eshte si nje reakror nuklear. Nuk ju duhet gje tjeter vec te lexoni manualin dhe te shtypni butonat e duhur.
Homer Simpson

- Femrat i kane shume qefe kafshet: nje jaguar ne garazhe, nje luan ne krevat, nje arushe mbi shpatulla, dhe nje gomar qe paguan.
Zsa Gabor

- Pse i dhuroni ore dore gruas. I mjaftn ajo e furres se kuzhines.
Enzo Cortese

- Nje mashkull deshiron me mire nje darke te mire ne taovline se sa nje grua qe di greqisht(nenkupton inteligjente)
Samuel Johnson

- Zoti i tha Adamit: Adam si po e kalon? Jo keq, thote adami, por jam vetem! Atehere do mendoj une per ty, i thote Zoti. Do bej diqka qe do te beje ty shoqeri, do te pregatise ushqimin, do te laje dhe do rrishe gjithmone i paster, do te mbaje nxehte naten dhe shum epasion, do bije dakort me ty gjithmone dhe nuk do te merzise kurre. POR do te kushtoje shume. Do te kushtoje sa syte e tu!
O Zot, e cfare mund te besh atehere me nje bri.
Martha Verlander
 
Last edited:

Hartini

Well known member
hahahahahahahah
Shume te forta ! Keto po Lauri , kurse ato tek tema tjeter nuk mu duken zbavitese,
hahahaha
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
-Femra po te ishte nje gje e mire, edhe Zoti do ta kishte nje.
Sasha Guirty

- Nqs i 3gon ndonje sekret femres, i hyn nga veshi dhe i del nga goja.
Raul Cremona

- E dini pse uraganet kane emra femrash? Sepse jane njesoj! Me pare vine te lagura, pastaj ikin duke te mare makinen dhe shtepine.
Luis Truffic

-Femrat jane si endrra, nuk jane kurr ashtu si i deshiron.
Luigi Pirandello

-Femrat jane te gjitha njesoj: te fusin doren ne goje, te marrin zemren, ta shkulin, e hedhin ne toke dhe ta shkelin me taka te gjata.
Steve Martin

-Femra eshte nje e keqe e domosdoshme.
Filemone di Siracusa

-Misteri me i madh i femrave: arrine te hedhin qiri te shkrire per te hequr rrenjet e qimeve te kembeve, dhe bertasin me te madhe kur shohin nje milimange.
Jerry Seinfeld

- Asgje nuk duket me e sinqert tek nje femer kur po genjen.
Cary Grant

- Femra eshte istrumenti me i dhimbshem qe Zoti i ka dhene Mashkullit.
Joris Karl

-KETA FEMRA TE PA MUNDSHME:NUK MUND TE JETOSH AS ME TA DHE AS PA TA.
Aristofane
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Barceleta kunder femrave.

Perkunder asaj te shenuar me lart, une mendoj qe Zoti i ka kriju femrat, per me iu dhan mend meshkujve :vape: nganjeher, ne rast kur ato atyre iu mungojn... :)


Pra, Zoti ka kriju per te marr mesim nga njeri tjetri dhe per tu plotesu njeri tjetri kur diqka mungon. :)
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Barceleta kunder femrave.

Gratë duhet të jenë të dashuruara, në qoftë se duan të mbesin të bukura.
(Bajeri)

Asnjë grua, që kur ekziston bota, nuk është martuar në heshtje.
(Konfuç)

Po të kishim pritur të takojmë gruan ideale, do të kishim kaluar tërë shekullin në pritje.
(Pitigrili)
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Barceleta kunder femrave.

Cfare ben 1 "bjonde" kur i dashuri i saj i thot se kerkon me shume liri ?
Heq bajamet...!
 

seyfert

Antar Aktiv
Vendndodhja
www.tiranalive.al
Titulli: Barceleta kunder femrave.

Ne fillim zoti krijoi mashkullin, pastaj femren. Te jemi realiste e krijoi femren se pa se mashkulli ishte deshtim, dhe femra persosmeri njerzore.
 
Top