• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nga të gjitha ngjyrat të cilat janë ‘IN’ këtë fundverë, më së shumti përgjigjet e verdha.

Kombinimet me ngjyrë të verdhë qëndrojnë shkëlqyeshëm krahas lëkurës së nxirë, ndërsa për më shumë kjo ngjyrë reflekton diellin. Filloni me orën dhe platformat e verdha, ndërsa kur të njiheni me këtë ngjyrë të çelët, do të dëshironi më shumë!E verdha bën pjesë në ngjyrat e ngrohta, ndërsa nën ndikimin e saj shtohet forca muskulore dhe qarkullimi trupor. E verdha është ngjyra më e ndritshme, e cila është simbol i lumturisë dhe suksesit. E verdha ka efekt edhe në shëndetin mendor, është energjike dhe e gëzuar.Këto janë disa nga arsyet e shumta për të cilat duhet të keni së paku një kombinim me këtë ngjyrë dhe të kënaqeni me të gjatë verës.Nëse nuk jeni të guximshëm për veshje me ngjyrë të verdhë “nga koka deri te thembrat”, atëherë blini disa elemente tjera të modës me këtë ngjyrë, siç është ora e verdhë ose rripi i hollë i verdhë që përshtatet për mrekulli me një fustan të bardhë veror ose pantallona.Ngjyra e verdhë ka një numër të madh kuptimesh duke filluar nga eleganca, pasioni e deri te arroganca, të cilat i përshkruajmë me nuancat e fuqishme.

Njëkohësisht, e verdha shumë lehtë mund të bëhet ngjyrë e të mos qenit besnike ose e turpshme (në të kaluarën e largët, prostitutat kanë mbajtur shami me ngjyrë të verdhë)tel..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

Uh sa kot bie ne sy ketu e 600 km larg.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

Ka lezet, po ç'te bej qe s'me shkon seeee :(
 
Pe: ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

Hoqa nje bluze komplet te verdhe dhe vesha nje kemishe te verdhe me pak kuadrata te bardhe e blu
Qenkam ne mode kete vere une dhe se dija as vete :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

e vetmja ngjyre qe nuk me pelqen , mbase po ta perziesh 1 cik me te bardhe del ok....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: ثshtë fundverë, shtoni dozën e ngjyrës së verdhë!

Nuk eshte ngjyr e keqe, po vetem me te bardhen kombinohet me se miri perndryshe ajo ora esht super e bukur .
 
Top