• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Vajza

Moderator
Staff member
Je dashuri
Je yll
Je zemer
Je icik nevrike
Ti i ke te gjitha
Ty te duhet mos te qajsh koken per asigjo.
 
 • Love
Reactions: NGU

Ledia

✋✋✋✋
eshte e amel
eshte bukuroshe
eshte e pjekur ne mendime
sme pelqen qe nuk nxjerr foto me shume
 
 • Love
Reactions: NGU

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
I do te gjithe dhe nuk i kursen fjalet e mira
sme pelqen -
ti ke pozitivitet
te nevojiten lek :p
 
 • Haha
Reactions: NGU

Tiku

Leri Minat...
Staff member
Cupe persembari
me karakter po
me kanakar po
shpirt ngusht e zemer madhe po.
tan te mirat qe si ka i ka. :D :D
 

Desa

Temet nosce
1. Sensi i humorit
2. Pse je kaq e mirë
3. Pendën në gjuhë
4. Një dozë vesesh njerëzore (për të dalluar nga engjujt)
 

Vajza

Moderator
Staff member
Sinqerisht @Desa me bere te ndihem teper ama teper mire , dhe flm per keto fjal , qe mu duken te sinqerta dhe me preken thell.
Tema:
1. Zgjuarsia nga disa poste qe i kam lexuar
2.sjellja
3.qe ambientohet me neve .
4. E bukur ( nga gjysma jote qe e pash)
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Vajza.

Cfare pelqej tek ti...ciltersine.
Cfare nuk me pelqen tek ti...qe nxitohesh.
Ti ke...gjalleri.
Ty te nevojitet...shoqeri e mire.
 

Vajza

Moderator
Staff member
Me pelqen avatari
Sme pelqen kur i thu ca gjera pa u mendu
Ty te duhet nje shok keshillues
Kur them dicka qe sju leverdis , thoni qe smendohwm yttt , sishte i sinqert tani :p lol.

Tema:
@NGU
Me plq aktiviteti, gjalleria , dhe ciltersia jote
Sme plq qe nervozohesh donjeher , ste ben mire per shendetin.
Ty te duhet ni shoqe si un , e jo si @Xhelozi acarusi :p lol
 
Top