• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Monit i pelqej ato airbag dhe leshrat e kuqe ... pa fol fare per foulard që i kam fiksim
-
Ka karakter te fort dhe nuk e 'thyn' njeri kollaj... femer dominuese
Ka nevoj per një
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Po e pranoj se dika me gatu dreqi....se per gjo tjeter nuk me hy ne pune :p

Lolly

Pelqej -syckat.....mbaroj per syte me ngjyre
....
Ti ke - tipin që me kujton veten dikur
Ty te duhet që ate gjellen që po katranos ai gjoja aty ta ndajme bashke :p
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Monique...

Pelqej stilin e saj..
Nuk me pelqen emri ..Monique
Ti ke flokeq me kaqurrela qysh po doket..
Ke nevoje ..qka di une nuk po ja fus kot
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej....boh sdi ca me te pelqy
që shkruan me Q. Na mbyten kto Q-et e shkreta
Ti ke koh pa hy ne fv
Ke nevoj tbohesh gjall me shpesh
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Llolly ---
avatari i bukur
Nuk pelqej kur ben si e zgjuar
Ke teper vetebesim
Ke nevoj te shohesh boten me tre sy..
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Llolly ---
avatari i bukur
Nuk pelqej kur ben si e zgjuar
Ke teper vetebesim
Ke nevoj te shohesh boten me tre sy..
Pse sta mbush mendjen ty si gru e zgjuar?

Pelqej kur grricesh
Nuk pelqej që noiher ja kput kot
Ke kurajo .. tpakten ket pershtypje mjep
Te nevojitet një gru që te rreh nga mjesi deri ne dark
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Klau
Pelqej -miksimin që ben mes batutes dhe perplasjes sic w ndjen te një opinioni apo argumenti
....
Ti ke - ja forumi te dha Malsin...cdi me shume aman,alanet vlonjati :p
Ty te duhet- te jesh me prezent se na u bene syte mjegull tu pa vetem bardh e zi :)
Monique:)
Me pelqen: Gjithcka ... por sidomos me pelqen siguria dhe pavaresia që transmeton si femer qofte dhe permes shkrimit
Nuk me pelqen : që ma ngec mua malsin :( E di që se merr njeri po pse tma zini deren mua moj xhan :p
Ti ke : një tip super dhe një trup ne super forme:)
Te nevojitet : Te mos e fshehesh aq shume anen tende te ndjeshme që km pare ne disa postime tek tuk ..kurse kshu se di ndoshta një paintball do te pelqente :) :)
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej vetebesimin se femrat zakonisht jane nen hijen e mashkullit
Nuk pelqej ..që foto te avatari është teper provokuese e pastaj kush muj e ndal legjenden atehere
Ti ke një lloj misteri pas fjaleve ...
Nevoj me shetit Kosoven ndoshta atehere e kupton se kjo puna e Q-se ne vend te asaj tjetres behet që te shkruajme me shpejt hahhaha
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

1.S'te njof mire por me dukesh tip :)
2--
3.Ke kohe per te qendruar ne fv
4.Te kalosh vitin e ri ne Amsterdam :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Ha ha ha LM

Me pelqen - që je kaq kokeshpulle...se kush dreqin te ka bo qejfin që je tip aq sa ke dal nga binaret :p
Sme pelqen - që do me gric sumatricen me mu ,kur e di fort mire që pergjigjet i kom te hidhta :p
Ti ke - trupin por trunin si te peshkut lol
Ty te duhet...ja po bohem i cik e mire...ste duhet gjo se je i kompletum :)
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

@ Monik

Monik-Monik te shkruaj per ty me kap një frik pasi te kem shkruar shpejt do ik

Pelqej - kshu mir je, i thu troç
Spelqej - ste njoh pse tflas keq virtualisht

Ke nevoj ; obobo , tu realizofshin çf. ke nevoj .

Ika tani .
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

- pelqej ndoshta emrin
-
- ke koh i regjistruar ketu por pak her ta kam degjuar zerin
- ndoshta tjesh me aktiv.. o ndoshta mir e ben që i rri larg
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej....që ske komplekse ne te thenit apo foto avatar
S'pelqej....nganjehere rrembehesh lehte por normale
Ke.... vetebesim te mjaftueshem
Te nevojitet... do thesha një bebe por kam pershtypjen që sje gati,te rritesh per tu ndjere gati :p
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej....që ske komplekse ne te thenit apo foto avatar
S'pelqej....nganjehere rrembehesh lehte por normale
Ke.... vetebesim te mjaftueshem
Te nevojitet... do thesha një bebe por kam pershtypjen që sje gati,te rritesh per tu ndjere gati :p
Femra ska nevoj te rritet per te kuptuar nese është gati per ate hap, ajo deshir te lind që nga casti që kupton që jeta pa to ska kuptim dhe fakti që jam 'un eterna bambina' me ka ndihmuar gjithmon te kuptoj boten tyre...

Pelqej freskin që percjell me komentet ne forum
Spelqej që akoma skam patur mundesin te prezantohem dhe ke kriju ndoshta pershtypjet e tua ne baz te thashethemeve forumore
Ke pjekuri dhe ide te qarta
Te nevojitet... nuk e di, prandaj po them lek sepse ato nuk mjaftojne kurre.. e jo mo tani per festat
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

syte :), dhe sh karakter i fort, e vertete,
s'pelqej- po psh kete avatarin s'e pelqej, Lol
Ti ke talent per foto,. po e zbuloj nga fotomania
te nevojitet-- i dont knw.. por vertet një bebe pse jo.. do perjetosh parajsen e kesaj jete :)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej ----> qartesine dhe miresine me te cilen poston.

Urrej ----> Asgje.

Ti ke ----> një avatar shume domethenes :)

Ty te nevojitet ---> Ty do te lumturonte një bilete per ne Paris :)

hajduti
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

O Lolly se e thash une seshte e thene që është keshtu moj,pershtypja ime se je cik crazy :p (me kuptimin e mire te fjales) do ate lirine tende akoma para se te marresh vendime kaq serioze ne jete. Sa per thashetheme keta pertojne me thene një mirmjes jo me te pershkruajne historine e jetes tende! :fiu:

Hajdut

Pelqej.... Je njeri i politikes dhe historise,ke dije
S'pelqej.... që mbron demokratet kur një politike si gjith te tjerat është
Ke.... Mjaft njohuri ne keto fusha dhe i shpreh
Te nevojitet.... Ndoshta persa i perket politikes te jesh asnjeanes se dhe ata që mbeshtet sna nxorren gje ne drite :p
 

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej - humorin tend
S'pelqej - që jeton ne një vend rracist
Ke - tipin e një femre që pershtatet lehte me kedo dhe kudo.
Te nevojitet - pak pushim me ato leximet e tua te famshme :p
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej.... Rri rri e na kujton nanjehere :p
S'pelqej.... që mendon si gjithe Shqiptaret per vendin ku jetoj edhe pse sjeton atje...
Ke.... Logjike ne ato që shkruan, mesa kam pare
Te nevojitet...Te vish te jetosh ketu te vertetosh dhe vete sa rraciste jane ahaha :sharr:
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Wow
Pelqej- shpirtin poetik dhe boten e ndjeshme që shfaq hera heres
Spelqej - ngacmimet i ke ndonjehere pa vend. Ndoshta nisesh te besh shaka por nuk dalin si te tilla
Ti ke -artikulim ,faktor që une e pelqej shume. Force llogjike dhe buzeqeshje
Te duhet- ne fakt ste njoh aq sa te di cte duhet...por uroj te kesh ato çfarë te nevojiten.
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Monika

1.
2.
3.
4. Drru mbas kokes.. lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Te gjithe tpelqejme ty kur na sjell receta gatimi :p
Spelqej- mduket mua apo tpelqe vetja shume ty ? :p
TI ke stil (kshu ne te veshur flas)
Te nevojitet tna ftosh te gjitheve tforumit per ndonje dreke, te shohim a gatuan mire apo jo ? :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Soulmind,

Pelqej ----> qartesine dhe miresine me te cilen poston.

Urrej ----> Asgje.

Ti ke ----> një avatar shume domethenes

Ty te nevojitet ---> ...do te lumturonte një bilete per ne Paris :)

p.s e vleresoj shume që je konsuguente me karakterin tend "virtual" ne kohe, te lumte!

hajduti
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Soul
Pelqej që je sic prezantohesh... koerente dhe shpirtpaster
Skam se cte te urrej... jemi diferente ne shum gjera por din te respektosh tjetrin
Ke besim shum te fort dhe mos tguxoj njeri te kritikoj se e hengre te gjalle lol
Nuk e di se çfarë te nevojitet por shpresoj te realizohet sa me shpejt
Me vjen vetem keq që tkam 'ngacmuar' koh me par
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

loLly pelqej tipin që ka
nuk urrej asgje
ke sy shume te bukur
te nevojiten pushimeeeeeee
 

Jetmira

..........
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

1. çfarë pelqej tek ti...... tip i qet dhe i kendshem
2.çfarë nuk me pelqen tek ti .......sesht se kam ven re ndonje gje tkeqe tek ty
3. Ti ke .... syrin shum te bukur tek avatari
4. Ty te nevojitet....me shum ashpersi ne karakter, mdukesh tip i but
 
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej...kete ndryshimin tend kohet e fundit
Spelqej.... trishtimin tend shpesh neper komente
Ke... jeten e tere perpara per te jetuar e gz
Ke nevoje... Te buzeqeshesh me shume sepse ta ben jeten me te bukur :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Me pelqen sh WOW. Se fundmi kam filluar tja lexoj me vemendje komentet
S'pelqej- akoma skam gjet dicka per te cilen mund te permendja.. sorry:p
Ti ke humor, seriozitet, zgjuarsi, ndjesi, shkathtesi.. :)
Te nevojitet te kesh kontakt me mesuesit :p, haha
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Souli

është sh e ndjeshme
është sh e ndjeshme
Nganjehere me vjen ti shkul floket :p nga disa gjera që thote
Vetem te jete sa me vetvetja :)
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat që kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej avatarin që nese sgabohem është e marr nga filmo ' se mi lasci ti cancello '
Spelqej që noiher ja fut kot
Ke kreativitet dhe një imagjinat te fort
Te nevojitet relax ne termale natyrale që jan max tani ne dimer
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top