• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Avatarin
Nofken
Ke stil ne te shkruar qe i ben njerzit per vete
Te nevojitet 1 bilete vetem vajtje ,ca cash me vete dhe te fikesh smartphonin per 1 muaj. :D
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Tomka

pelqej-- qe ka ardh pa shok
nuk pelqej-- qe spo motivohet te gjej mikun nr .2
ti ke -- fjale pak e sakte ..me aq sa kam lexuar
ty te duhet-- miq te rinj :p
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

moni:

pelqej-shume menyren e te shkruajturit qe ke, me sens dhe pak rebel
nuk pelqej-
ti ke- nje fytyre shume te embel :)
ty te duhet-nje iphone 6s ndoshta...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

moni:

pelqej-shume menyren e te shkruajturit qe ke, me sens dhe pak rebel
nuk pelqej-
ti ke- nje fytyre shume te embel :)
ty te duhet-nje iphone 6s ndoshta...
vetem pa te zhveshme kete lol

Ami7

pelqej -qe je adaptuar shume mire dhe nuk futesh vend e pa vend ne diskutime.
nuk pelqej..
ti ke - llogjike ne te shkruar alias menduar
ty te duhet - pse jo ajo cka ti deshiron te kesh :)
 

Tomka

Anëtar i ri
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Monique

Pelqej- qe je e drejtperdrejt ,popullorce tulle ballit i thua gjerat ;)
Nuk pelqej - merr vendime te nxituara :p
Ti ke - njohuri per tu pas zili ne shume fusha (me aq sa kam lexuar)
Ty te duhet - nje darke mexican food ke kompleksi dinamo :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Tomka

Qe po ambjentohesh shpejt ne shoqerin e FV's
...
Sedi cka ke ,je i ri knej.
Ate qe te mungon :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Tuana
pelqej- Elegancen fine qe ke ne cdo germe
s'pelqej- ca mos me te pelqy ty hun
Ti ke nje personalitet sh te vecante
Te nevojitet- Se di.. :mad:
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Soul
Ca te them per ty ...
Pelqej gjithcka ti je, duke filluar nga karakteri deri tek menyra si llogjikon e si shprehesh. Sidomos ato impulset e tua kur nxjerr tigreshen brenda vetes :)
Nuk pelqej....faktin qe te eshte mush menja me u kthy ,kur nderkohe ke arritur me aq mund gjithcka ke atje.
Ti ke- gjithe respektin tim dhe deri diku admirimin tim.
Ty te dyhet ...te provosh njehere shqiperine por pa bere fakt shkeputjen nga ku je. :)
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Tek ty pelqej shum gjera...konkretsin, korreksin dhe qe je gjithmon koerente. Si je sot je dhe neser, pa surpriza.
Nuk pelqej disa mendime 'konservatore'
Ke quka si puna ime qe tbojn akoma me sexy
Te nevojitet nje nat e paharrueshme
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Lolly

Je natyre e hapur dhe spriton ti thush gjeat troq ashtu si i ndjen.
Nuk te njoh sa duhet.
Dicka qe i ben te tjert o te dun o te ken inat :D
Nje pune me te leht dhe jete te rahatshem :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Tuana

Rob i urte, rri ashtu ne hesap te vet
Rri edhe teper ne hesap te vet
Ke menyren e te shkruarit qe shpesh se kuptoj
Ke nevoje se di, hajde bejme zemren gur e themi nje llogari me sh 0 pas:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej,,,,uuu na na
s'pelqej ,,,ik vdis
Ti ke ,,,sdi ca ke as vet :p
Te nevojitet,,, baaaap:murit:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Malsi
1. Qe ke nje simpati te vecant per mua lol
2. -
3. Qe i ke dhembet e bardha
4. Nje pushim ne Ankara
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Zina
E poshter
E poshter
E poshter
E poshter
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Didi
1. Sic duket e ti paske nje simpati te vecant per mua lol
2. -
3. Ke nje kenaqesi te nenvizosh cilesite negative te mia lol
4. Nje burr :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

zizu prap e poshter ,, :p
Postimi juaj nuk quhet tentoni perseri :p

Zina, sec ka keto kohe e perserit per cdo antar qe kane simpati per te.
Perfiton nga rasti qe ske ci thua qe eshte e mire dreqi. lol

Zhig, menyra e vecant e te shkruarit. Harrohet e rikthehet gjithmon ne boten e tij.
Se ca ben i zezak ashtu zot e di. :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

e di qe pertoj te shkruaj kaq gjate !
Dikur ka qen nje teme " thuajeni nje mendim per anetarin me siper"!
Ajo po qe ishte e thjeshte!
Sa per Didun , eshte nje perzierje e nje Talk Show dhe nje late night show :p
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

jam me cel ,, se do ti kisha qëndis nja dy vargje ,

tentare thot taljonja :p

nk ka emancipuar koha ketej akoma ,, nejse se humbem thelbin e temes ,,

çesht me e bukra sot me shkoj buza vesh me vesh ,, e spo jam duke e drejtu dot çesht me e forta ,, he gjeje pse :p

didi ,, pasqyra e vlores

e paster si ujrat dëtit andej nga thëllsia ,, e qet si nje tajfun histerik :p

folni ju te tjeret ,, me poshte
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

e di qe pertoj te shkruaj kaq gjate !
Dikur ka qen nje teme " thuajeni nje mendim per anetarin me siper"!
Ajo po qe ishte e thjeshte!
Sa per Didun , eshte nje perzierje e nje Talk Show dhe nje late night show :p
Sa i re anes Duke menduar per temen do kishe shkruar ndonje gje tjeter, pertace!
Qe thua ti ajo teme duhet te jet akoma, jo ajo thuaj dicka per antarin siper por tjetra
qe thua emrin e cte duash per antarin. Lol

Tani sdi te ve Like apo dislike lol lol

Deri me sot kam pare shume copeza Endrre dhe them se eshte me e qet dhe harmonike.
Te pres per nje kafe. :)
 

Endrra

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

ai me siper teje kerkon ndihme profesionale nga Didu ...
ja I thash te gjitha lol
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

tani na fal o drimgërl ,,

po kjo qe thua ti i bie...qe te afrojm te gjithe sqetllat qe tna kilikosesh e te qeshim ,,

jemi shum jo per gjo do na lodhesh ,, plus ca kan nevoj ti krefesh e jo ti kilikosesh ,,

:) puç puç...se e di qe maro per çik afeksion .
 

Endrra

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

sa shume di dhe ti ... po sot ske te drejte :)
Ja e tha diduja... jam plak .. keshtu qe skam nevoj per afeksion.

Mos I harxho se te duhen :)
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ca ti them une ksaj
Ksaj i ka gjujt zoti me poke lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Po qe e pasket bere kete temen lemsh, TI marr te gjitha dhe ne kosh une postimet? :p

Loverman
SI te gjithe mo, ca postime te tij me pelqejne,
ca jo,
Ka cdo gje qe do ai te ket,
Ka nevoje, Se di cfare por cun i ri, cfaredo te ket nevoj mund ti arrij pa problem :D
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Karakteri i saj ne pergjethesi

-------------\

Nje profesion te bukur

Kohe te lire me shume sigurisht
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej qe eshte i bindur ne cfare beson dhe ne cfare thot
Nuk pelqej kur ja kput kot noiher
Ke 2 sy, 1 goj dhe 2 krah si tgjith
Ke nevoj per nje super bomb qe tboj te cmendesh :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Lolly,

Me pelqen ----> vetvetja 99% te postimeve, te pakten ky eshte perceptimi im

Urrej ----> ASGJE

Ti ke. ----> guxim, sinqeritet, edukim, e qete ne mendime!

Ke nevoje ----> besoj se ato qe te nevojiten, i ke arritur, ose nje viaggio con crociera :)

hajduti
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Hajduti
Pelqej qe nuk harron asnjeher ta shkruajsh emrin pas postimit
spelqej qe merresh me politik, :p
ti ke maturi dhe mencuri
te nevojitet cdo gje, vec politike jo
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Princesha

1.Pelqej qe respekton idealet e tua,
2.--
3.--
4.Ndoshta per pushime me familjen :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top