• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... Miresjelljen ! Je sjellur gjithmone mire me mua
2. Cfare urrej rreth teje........ Asgje
3. Ti ke .... Nje avatar romantik
4. Ty te nevojitet..... Ti e di me mire, wish u the best !
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... pozitivitetin tend, te komunikuarit, dhe qetesine tende
2. Cfare urrej rreth teje........ s'ka ndonej gje mos pelqej tek ti
3. Ti ke .... nje familje te mrekullueshme
4. Ty te nevojitet..... nje kafe ne tirane :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti...... nuk paragjykon
2. Cfare urrej rreth teje........ hemmm asgje
3. Ti ke .... kishe nje punim qe sdi si kalove a e kreve a jo...
4. Ty te nevojitet..... nje pije freskuese
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

@Princesha
1. ndjenje materne shume te zhvilluar, edukate debati, mesuese e mire
2.-
3. nje familje teper te bukur ( edhe pse e preferuara ime eshte Lina- kacurelese me sy bojqelli:))
4. nje moter per Linen:)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Mikja ime...
Cdo gje pelqej tek ti, dhe pelqej te bisedoj me ty pa pasur frik se do keqkuptohem
Apsolutish asgje
Ti ke nje menyre te vecant kur bisedon,
ndoshta te takosh Linen me te vertet qe te shohish se ja kam prer kacurelat hahaha
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Zinna

Pëlqej: Modestinë, e dashur, gjithmonë e komunikueshme dhe e sjellshme
Urrej: Asgjë
Ti ke: Shumë durim me njerzit
Ty të duhet: Disa ditë pushime në ski

Ps: Të përqafoj o fistiqe ëmbël :)

Princesha

Pëlqej: Sjelljen e mirë, ruajtjen e qetësisë në cdo bisedë të komplikuar
Urrej: Asgjë
Ti ke: Fëmijë të bukur
Ty të duhet: Cdo gjë që të ben të lumtur
 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1..Shum gjera saqe sdo me mjaftonte nje faqe per ti pershkruar...
2..Urrej hestjen tende dhe kur me ben si me nerva :p :p
3..Ti ke aftsi te afrosh cdo mik/mike pran vetes ...
4..Ti ke nevoj per pak me shum hapsir dhe pak ndryshim ne besimin tend ndaj te tjerve...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pëlqej: Je gjithmonë i qeshur dhe atëherë kur je i mërzitur, ke një optimizëm që nuk ngurron ta ndash dhe tia japësh dhe të tjerëve.. ke një shpirt që dhe nëse një copë bukë do kesh do e ndash me kë të shikosh që ska të hajë.. etj etj
Urrej: Që nuk merr guximin të thuash stop atje kur janë të padrejtë
Ti ke: Një botë të bukur shpirtërore që rrallë e gjen tek njerzit sot
Ty të duhet: Një stabilitet në jetën sentimentale se ngele lule më lule :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Love
Pelqej--heshtjen tende dhe sjelljen tende je shpirt i vogel qe kam shume xhan
urrej-- kur ben sikur zihesh me....:p :p me vdes fare
ti ke--bukurin e bredshme shpirterore
ty te duhet---bleje ate makine e bej nje xhiro 7 ditore :) ska gje me te bukur
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1..Me pelqen optimizmi...qetsia shpirterore qe mbart dhe mirsjellja jote ...
2..Urrej qe ................
3..Ti ke gjithcka qe do deshironte te kishte nje femer..
4..Te nevoitet ? Cmund ti nevoitet vall nje vajze si ty kur i ka te gjitha....
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Me pelqen ...qe je lab
Urrej ...qe je interist
Ti ke ...shume gjera
Ty te nevojitet ...nje shtepi
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej : ke fillu tbehesh aktiv
Urrej : qe behesh aktiv vec ktue e jo n tema tjera
Ke : foto avatari cute
Ke nevoje : per 1 milka ;p
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej qenjen tende vogelushe :)
Urrej: edhe po te urreja kjo fjale ska asnje lidhje me ty
Ke: Sharm dhe parime te shendosha
Ke nevoje : per pranvere Shkodret :)
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej ...tipin tend
Urrej ...qe ke ironi te lezetshme
Ke ....ti kesh me jet te gjat
Ti ke nevoj ...e di vet me mire ti ;)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1..Shkathtesin e zgjuarin...
2..Asgje lool
3..Ti ke ..Ore do ma thuash ca ke apo jo lol
4..Te nevoitet nje jav kapingu neper male...:p :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej avatarin.....
Spo urrej gje
Ti ke shume qejf interin
Ti ke nevoj per nje loje ku interi do te fitoj...shpresoj lojen e ardhshme
 

cent

...Lontano
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... je besimtare me horizont te gjere
2. Cfare urrej rreth teje........ (Asgje)
3. Ti ke .... (Jete te bukur familjare)
4. Ty te nevojitet. (Te shkosh nje here ne Meke)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1..Asgje pasi ato qe me pelqejn jan femrat..
2..Te urrej e ty do ishte permbys e bota tani....
3..Ti ke nje gje te mir se ju vjen ne ndihm gocave te bejen kujdec me ke flasin :D
4..Ti ke nevoj per pak horizont qe te gjesh vetveten se te ka ik ne plazh...
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: qe je vlonjat
urrej: eh dale te te bej listen se jan shume gjerat :p
ti ke humor
ti ke nevoj te jesh pak me serjoz :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: vendodhjen
urrej: nickname:p
ti ke : 35 postime
ti ke nevoj: te shkruash me shume qe te te njohim :D
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej: zgjuarsine tende
Urrej: largesine
Ti ke: emer shuuume te vecant
Ti ke nevoje: per gjithcka dhe asgje. Gjithcka qe te ben te lumtur, dhe asgje qe te merzit.... :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: tipin tend ne pergjithsi
urrej: asgje
ti ke maturi me sh se mosha qe mbart
ti ke nevoj tshkosh te flesh gjume, mos na u bej lugatja e forumit :p
 
  • Like
Reactions: Sky

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per Soulmind

1.Pelqej , kulturen e komunikimit me te tjeret ne temat e ndryshme te forumit .

2.Urrej -------------

3. Profesion te mire !

4. Te jesh me e devoteshme edhe me shume , sepse ti e ke kete mundesi !!!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Peqej kur mundohesh te sqarosh per dicka sidomos ne idhje me isamin
urrej kur hidherohesh shpejt...musimani duhet te jete durimtar
Ti ke sjellje te mire
Ty te nevojitet te lexosh me shume per davetin
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Me pelqen nickname yt.

2. Nuk me pelqen mendimi qe je Interiste.

3. Ti je shume impulsive <@PrincesS> !kick Albo mos fol pa leje tkeqen teta ;)

4. Ty te nevojitet te lexosh nje liber si "Verberia" - Hose Saramago
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... menyren si argumenton, dhe mbron pikepamjet e tua
2. Cfare s'pelqej rreth teje........ qe ke inat korcaret
3. Ti ke .... bindje te qarta politike
4. Ty te nevojitet..... s'e di
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti...... Buzeqeshjen tende dhe miresjelljen :D
2. Cfare urrej rreth teje........ Hic asgje !
3. Ti ke .... Nje karakter qe duhet ta kene lakmi gocat tjera
4. Ty te nevojitet..... Nje burre qe ta din vleren :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1.argumentet ne debat
2.asgje.
3ti ke nplan me gjet nuse nforum :p.... (shaka)
4.ty te nevojitet me tu prish kompjutri nje muaj qe tmos jesh me online :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1..Ciltersin :D
2..Jo jo asgje nuk urrej:p
3..Ti ke qejf te hapesh tema lojrash :p :p
4..Ti ke nevoj per ndo nje projekt te madh artiktekture.. :D
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per ReNdEx

Pelqej: qe te kam patriot
Urrej: qe je tifoz i interit ( duhet te behesh me barcen)
Ti ke: humor, me ben gjithmone te qesh
Ti ke nevoje : per nje xhiro ketej na usa :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top