• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Elushe

arsyetimin, asnjehere nuk bie ne fail :D

asgje

qetesi

nje cader per diellin e londres qe ka pllakos kete periudhe :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

@bella
Je direkte
Urrej...asgje
Ke nevoje per ça pushime ....
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej : nuk te njoh shum po me pelqejne ato kenget qe poston
uurej : nuk je shum aktiv
Ti ke : shije muzikore
Ke nevoje : per nje cokolat milka ndoshta
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej : Je e qete, keshtu te mbaj ne mend gjithmone n'Fv
uurej : Hic bishey yok (a e shkruva mire :p)
Ti ke : Fytyre te lezetshme
Ke nevoje : S'di tybe, ti e din ma mir
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Loverboy

Pelqej, qe te pelqen rakia dhe femrat lol
Urrej. Azgje :)
Ti ke. Miqesi me hoxhallaret,
Ke nevoj per para te thata, per te ndertuar xhamine tende
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

lovM

autoironin tende (i pelqej tipat qe din te ven edhe veten ne loje..jan optimiste e pa komplekse)
asgje...
admiruese te lezetcme ;)
per nje vaske dyshe lol
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Bellush :D

Pelqej : je sh e mire ,poston me lezet ,gjithmon ben humor ste kam pare nje here te shkruash me nerva..
urrej : nuk na ke sjell me libra
Ti ke : nje familje te lumtur mesa kam kuptu
Ke nevoje : per pushime ne dubai vetem ti dhe burri :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ajsi....

Pelqej : emrin e saj.
urrej : hmm asgje !
ti ke : nje goc ne avatar
ke nevoje : per pushim ndoshta !.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej qe je Interist.. :D
..............................
Ti ke nerv te fort o do dal e jotja o ska... :p
Te nevoitet pak pushim :p
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Rednex
Azgje prej gjeje.. Me ke lene pershtypjen qe sje vlonjat, por nga ndonje fshat i vlores!
Azgje
Ke qef interin
Se di...
 

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Mani
Pelqej - qe me vertet ardhja jote i ka dhen hijeshi fv ..
urrej - qe sje shum i shkurter :p
ti ke -qef femrat 180 te gjata
ty te nevoitet 1 femer 190 e gjat qe mos te kesh nga ta sjellesh lol
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Kila..
Me pelqen qe ke pjese e chatit :p ( si dhe nje femer po shume e thjesht dhe me nje zemer te madhe )
Urrej .. asgje :)
Ti ke aftesi tu pershtatesh c'do lloj situate qofte shoqeri apo krijim virtual :)
Ty te nevojitet.. nuk e di se c'fare te nevojiter,por ta uroj gjithsesi :)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

SaranDioTi

Pelqej qe ke filluar te behesh me aktiv ne Fv.
Nuk urrej gje.
Ke maturi per moshen qe ke.
Te nevojitet te perparosh ne shkolle/karriere!
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Elushe
Pelqej qe prezenca jote ne Fv eshte gjithmon dhe me e embel...
Urrej qe nuk te njof :p
Ti ke nje person shume pozitiv :)
Ty te nevojitet... Nje grade te vecant ketu ne Fv! :)
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti... besimin qe ke ne vetvete
Cfare urrej rreth teje... taktikat qe perdor lol
Ti ke... per aq sa te njoh jan me shum ato qe ske
Ty te nevojitet... te dalesh nga bota virtuale
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1- bukurine(per kte ske merit se ta ka dhene Zoti :p) dhe thjeshtesine qe ke...
2- jo asgje, ska arsye
3- ti ke vite ne itali mduket
4-te nevojitet pushime ne vende tropikale :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

..........Besimi sinqeritetin dhe largpamsin.

.....Pse nuk eshte tani on.
...... familje te mrekullushme.

....... te me takosh mua dhe te bejm nje udhtim se bashku .
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti... dukesh e prere
Cfare urrej rreth teje... interesin
Ti ke...nje ngjyre qe ste shkon...bluja te duket me bukur :p
Ty te nevojitet...nje i dashur lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Master pinoku :p

Pelqej qetsin tende dhe qe sprish terezin me te tjer....
Urrej qe na largove shoqen nga forumi lol
Ti ke ke nje skuader koti qe ben tifozllek :p :p
Te nevoitet te nderrosh skuader pa vajt ne serin B :p :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej qe te rrin 12 lol
Urrej qe je cik mashtrus...e mban mend sa te kam prit ne tr
Ti ke nje skuader qe o turp te flasesh per skuadren time lol
Te nevoitet nje goc nga kryeqyteti i te dashuruarve lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top