• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti: e thjeshte dhe e pa zhurme duket.
2. Cfare urrej rreth teje........urrej se si nuk e pashe njeher te nxjerre dhembet e egersise ketej (sa dua ti shoh gocat kshu)
3. Ti ke .... nje besim ne vete qe duket gjate shkrimeve
4. Ty te nevojitet.....te shkruash me shume e te njohim me mire kush je :p
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: je i mrekullushem edhe mbahet qejfi qe lexoj postimet e tuja
urrej: nuk urrej gja..po kam inat kur i thu vedit kot plak :p
ti ke : nje vajz te bukur edhe je shum i kenaqur qe e ke
ty te nevojitet : nje vizite ne shkoder ndoshta
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: qenjen tende rezatuese
Urrej: ceshte ky llaf
ti ke : nje pale sy qe o nene o nene :D
Ti ke nevoje : te shohesh foton e Losstit se te ka ngel marak fytyra ahahahahahalol
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej: faktin qe je kaq e re me shpirt edhe me pamje
Urrej: largqoftt ;p
ti ke : tana t mirat
Ti ke nevoj : me i ba flokt kacurrela (kot ja futa se sme erdhi gja n menje) lol
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pëlqej ; ke një natyrë artikulimi sikur lolita (lozonjare) nuk e di pse , me perkujton nje kengëtare Alizee
Urrej ; hmm me ben disa here përshtypje se vetem Ty dielli të ngroh haha
Ty ke ; forme dominuese por edhe mjafte relaksuese, duket sikur ai momenti tek titaniku
Ty ke nevoje për një chocolino të nxeht sot
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Kerkoje falje pse pa radhe por per Ajsin nuk duroj pa dhene pike nga nje njohje relativisht e gjate vetem nga gjurmet qe ka lene ketej pa komunikuar asnjehere:

Pëlqej ; Me aq sa kam vee re qetesine, miresjelljen, kulture e tradite. thjeshte rrezaton
Urrej ; Urrej se shkruan shume rralle dhe rralle hy ketej
Ty ke shume te vecanta qe shume goca te reja duhet te te marrin per shembull
Ty ke nevoje te komunikosh me shume dhe te dukesh me shume
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Plakush te zura :D
Cfare pelqej tek ti : Mentalitetin,mendimet,dhe drejteperdrejtesine qe mundohesh tja heqesh cdo hipokriti,edhe lepirsi...
Cfare urrej tek ti : Kur e di qe ke te drejte acarohesh,pikerisht ne ato momente mendoj se duhet te jesh me i qete:)
Ti ke...Humor e menyre komunikimi qe me pak rreshta e njeh tjetrin...
Ty te nevojitet : Disa jave ne bregdet...
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej qe je e emancipuar.

Urrej: qe i zgjat diskutimet teper( e me lodhin njaty nga mesi e le fare se lexoj) :p

Ti ke gjithcka per te qene e lumtur

Te nevojitet ma shume pune (ose ca pushime me 1/2 e zemren ne Malediven) :D
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej ...Tolereancen tende ..

Urrej ... -------...

Ti ke .... nje femije te mire hahahha....

Ty te nevojitet ... -------........
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pëlqej...Je i bindur mbi atë ç'ka beson
Urrej... Ekstremizmin fetar
Ti ke ...Dashuri të pa kufizuar ndaj asaj që beson
Të duhet...Të kesh të njëjtën dashuri edhe për njerëzit
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti...Durimin qe tregon ne diskutime...
Cfare urrej tek ti...Asgje ne fakt,sme ke bere keq akoma...
Ti ke....Mundesi me shume,per te zgjeruar aftesine ne komunikim...
Ty te nevojitet...Ndoshta pak me shume alegri,me duket se rutina mbizoteron...
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

@Iron
Pëlqej.......postime me fakte
Urrej........ (?)
Ti ke ...... ..njouri ne histori me sa te ndjek
Të duhet... te postosh me shume ne keta tema
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti: Argumentimet e qeta
Cfare urrej rreth teje: Kur argumenton si anarkist
Ti ke : Njohuri per cfare flet
Ty te nevojitet; qe ta ndash me ne kete njohuri.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

...shijet muzikore
...qe rri mcef ne chat :p
...njohuri mbi mitologjine
...per nje tepsi me byrek :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

thjeshtesin e mendimit

mungesen e pervojes

Nje menuyre te shkruari te adhuruashme , terheqese e te kendshme

Nje nje boy friend adap
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

@Hartin
Cfare pelqej tek ti: .........sensin e ironise ne postime
Cfare urrej rreth teje: ...... si nuk na organizove nje piknik ne Tropoje..:)
Ti ke : ............................njohuri se si behet majza e zier..:)
Ty te nevojitet;................ te dukesh me shpesh ketu ne fv
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej..........disa postime qe ben te politika dhe historia .
Urreje..... (fjal e keqe me duket)po do them nuk me pelqen, qe ke munges respekti ndaj antarve musliman.
Ti ke ..bindjen tende te gabuar per fen islame !
Ty te nevojitet... te keshe me shum qetsi shpirtrore.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej-embelsine e saj
Urrej-kur mendon ca gjera sikur shqeteson njerezit (do te rafi )
Ti ke- Zemer te madhe
Ke nevoje te me takosh mua :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

@Arfenilla
Pelqej..............ngjyern jeshile te emrit
Urreje..... .......njeanshmerine tende ne moderim.
Ti ke ...............nje fshese ne dore qe e perdor ne postimet e te tjerve sipas deshires tende.
Ty te nevojitet...te gjykosh drejt, dhe e "zhveshur" nga idete tuaja personale
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej- firmen tende
Urrej- sec ke nje inat me myslimanet te paarsyeshem
Ti ke- 2012 postime :p
Ke nevoje per tu takuar me mua dhe loveryn dhe adon per nje kafe qe t heqesh idete e kqija qe ke per islamin :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Lauri

Pëjqej: Optimizmin ndaj jetës
Urrej: Asgjë
Ti ke: Një njohuri tepër të lartë në shumë fusha të jetës
Ty të nevojitet: Gjithçka që të bën të lumtur


Ajsi

Pëlqej: Pjekurinë që e ke patur që në moshë të vogël kur të njoha
Urrej: Asgjë
Ti ke: ثmbëlsi femërore në çdo aspekt
Ty të nevojitet: Një udhëtim për tek unë :)
 
Redaktimi i fundit:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

1. Cfare pelqej tek ti: Qe je anonime
2. Cfare urrej rreth teje: Qe je e urt :p
3. Ti ke : Per te mesuar
4. Ty te nevojitet : 1 dipllom fallco te bish rehat
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

ANGEL DEVIL

Cfare pelqej tek ti: Mos kokecarjen

Cfare urrej rreth teje: Qe ike na le vetem :p
Ti ke: Ca borxhe me mua :p
Ty te nevojitet: Nje takim me mua :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Angel devil
Pëlqej: Se si i mer gjërat me humor.
Urrej: Batutat që bën në biseda serjoze.
Ti ke: Fiksim alkolin.
Ty të nevojitet: Një nuse mundësisht nga Durrësi. :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pëlqej: اiltërsinë tënde
Urrej: Ske asgjë për urrejtje
Ti ke: Shumë vullnet për studime
Ty të nevojitet: Pak pushim se të mori frymën shkolla ..
Dhe të jap: Një puthje të fortë ..
 

AjSi

...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pëlqej: humoriste ,simpatike lum kush te merr si i thon nje fjale :p
Urrej: nothing ,po duku cik mshum nga forumi :)
Ti ke: a beautiful heart
Ty të nevojitet: nje iphone :p kot kjo


Lovee

Pëlqej: tgjithaa ,edhe i never forget qe je e para qe mke pas mbeshtet kur u rregj ktu :*
Urrej: faktin qe je shum larg :/
Ti ke: engjell engjell engjell
Ty të nevojitet: nji xhiro nga ajsii qe te tregoje shkodren me rrenje e dhemballe :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ajsi

Nga ty pelqej: Qetesin tende neper tema.
Urrej: Qe edhe ti spara rri ne forum..
Ti ke: Shume te mira sa do me duhej shume per ti shkruajtur te gjitha.
Ty te nevojitet: Disa dite pushim dhe me shume shopping :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Cfare pelqej tek ti: Humorin
Cfare urrej rreth teje: Muziken :p
Ti ke: Per te mesuar
Ty te nevojitet: Nje cik pushim :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Per Hard
Cfare pelqej tek ti ....Ironine thumbese vende-vende....
Cfare urrej tek ti...Shkruan shkurt,sikur e le mendimin pergjysem...
Ti ke...Njohuri te dukshme per realitetin...
Ty te nevojitet...Ndoshta pak me shume shetitje ne tema te ndryshme...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej-humorin qe ke
Urrej- kur sterzgjat temat
Ti ke- sh bagazh
Te nevojitet-Nje avion privat te udhetosh ku te duash e kur te duash :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top