Thithkat e Meshkujve

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Mund të përbajnë qumësht. Është i rrallë, por mund të ndodhë. Dr. Kormelli shprehet nëse mashkulli ka mjaftueshëm hormonë femërore, mund të kthejë gjendrat në qumësht.

Cfare thote ky me ???????
Erdhi dita te shikojme meshkujt tu japin qumesht gjiri femive ??????
 

Hope

◕‿◕
1. Meshkujt kanë thithka sepse kjo pjesë e gjoksit formohet që në embrion. Edhe kur fillon formimi dhe qarkullimi i testosteronit, ato janë aty dhe nuk zhduken
Me pak fjale, baza e cdo njeriut eshte FEMRA, disa muaj embrioni eshte gjini femer, pastaj po mori cik testosteron kthehet ne mashkull (cit. Shkenctaret gjerman kete here :lol: :p )
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Me pak fjale, baza e cdo njeriut eshte FEMRA, disa muaj embrioni eshte gjini femer, pastaj po mori cik testosteron kthehet ne mashkull (cit. Shkenctaret gjerman kete here :lol: :p )
Ti thuj ca dush po prap ne s'dim ca të bojm me to për ca hyjnë n'pune ? kshu që
Jepi hakun meshkujve kemi fantazi lool lool
plunger-nipples.gif
P.S make a wish ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
He mos çelozo kot, jane ata 1/4, por sa femra vdesin per kinez :p
Nuk e di s'jom femër lool di që kinezet marojn për mu në fakt gjith "sy bajomet" (totally not racist comment, ?)
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
200.gif
 

Attachments

  • 200.gif
    200.gif
    326 KB · Shikime: 0
  • 200.gif
    200.gif
    326 KB · Shikime: 0
Top