• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Therrisni nje emer qe keni perzemer♥️

Baboon

Be a voice not an echo.
Lista ime eshte e gjat dhe mos me urreni per emrat qe do boj tag...

Ket hapesire, forumin, e kam perdor per cfryrje gjenerale. Kam pikturuar veten sic pata deshire... gje qe ne jeten reale rralle bej... dmth veproj (cmendurisht thone!) por kurre nuk jap shpjegim pse. Do bohet ashtu sic them une dhe ka marr fund ai muhabet 🤦‍♀️

Secili prej jush me ka ber te buzeqesh te pakten nje here, te ngrrys ballin, te humb durimin ose me ka dhene shpres me copeza mendimesh apo shaka me krip apo spec djegs 🤣

@WxP (Flm 🙏)
@Lauri
@NeVertiti
@LeVoyageur
@Nicktjeter
@Loverboy
@Marla
@Monique
@DarkLord
@Delirium
@Shoku_vjeter
@Hera
@Vajza
@Baboon
@Amara_La_Negra
@Xhelozi
@Bambi
@Endrra
@N0
@Senseo
@Daisy
@Comedy_Central
@Arfenilla
@TheDevil
@Ledia
@Ivy
@Y.N.W.A
@D. N. Y. N.
@AnaVie
@ZoteriaJuaj
@Ridexxx

Shpresoj mos te kem harruar askend sepse eshte postimi i 20.000 🎉🎈
It looks like Schindler's list 🙉
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Lista ime eshte e gjat dhe mos me urreni per emrat qe do boj tag...

Ket hapesire, forumin, e kam perdor per cfryrje gjenerale. Kam pikturuar veten sic pata deshire... gje qe ne jeten reale rralle bej... dmth veproj (cmendurisht thone!) por kurre nuk jap shpjegim pse. Do bohet ashtu sic them une dhe ka marr fund ai muhabet 🤦‍♀️

Secili prej jush me ka ber te buzeqesh te pakten nje here, te ngrrys ballin, te humb durimin ose me ka dhene shpres me copeza mendimesh apo shaka me krip apo spec djegs 🤣

@WxP (Flm 🙏)
@Lauri
@NeVertiti
@LeVoyageur
@Nicktjeter
@Loverboy
@Marla
@Monique
@DarkLord
@Delirium
@Shoku_vjeter
@Hera
@Vajza
@Baboon
@Amara_La_Negra
@Xhelozi
@Bambi
@Endrra
@N0
@Senseo
@Daisy
@Comedy_Central
@Arfenilla
@TheDevil
@Ledia
@Ivy
@Y.N.W.A
@D. N. Y. N.
@AnaVie
@ZoteriaJuaj
@Ridexxx

Shpresoj mos te kem harruar askend sepse eshte postimi i 20.000 🎉🎈
E di legjenden e diellit te mesnates ?
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Screenshot_20201112_002437.jpg

.
Ky ktu. 🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top