• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie te ndryshme.....

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Thenie te ndryshme.....

Kur njerëzit largohen nga ti, lëri të shkojnë! Fati yt nuk është kurrë i lidhur me dikë që të braktis, dhe kjo nuk do të thotë aspak se ata janë të këqij. Thjesht do të thotë se pjesa e tyre në jetën tënde mbaroi..
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Thenie te ndryshme.....


Nuk gjendet askush që nuk ka frikë për asgjë, është e pamundur, sepse nëse nuk ke asgjë për të patur frikë, nuk ke asgjë për të jetuar..!
Të kesh frikë do të thotë se ke diçka që i’a vlen dhe nuk do ta humbasësh...!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Thenie te ndryshme.....


• Ndonjëherë të nisesh një jetë më të mirë nga e para fillon me një "Lamtumirë"!

- Ndonjëherë duhet të lëndohemi që të rritemi,
- duhet të humbim që të fitojmë,
- duhet të sëmuremi që të shërohemi,
- duhet të na mungon diçka për t’ia diur vlerën çdo gjëje që posedojmë,
- duhet të mos dijmë diçka për të mësuar në të ardhmen,
- duhet të rrëzohemi për të njohur dhimbjen,
sepse ndonjëherë mësimet më të mira fitohen vetëm nëpërmjet dhembjes!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Thenie te ndryshme.....

..Forca e femrave rrjedh nga diçka që psikologjia nuk mund ta shpjegojë. Burrat mund të analizohen; femrat, vetëm të adhurohen.
~Oscar Wilde
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Thenie te ndryshme.....

Ndoshta nje dite ne jeten time do vije dikush qe te me bej te te harroj ty por te jesh e sigurt qe ne jeten tende do vije dikush qe te te bej ty te me kujtosh mua :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Thenie te ndryshme.....

Njerezit jan ber aq te keqinj
sa e kan vrar djallin dhe e kan
ndertuar ferrin ne Tok ;)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Thenie te ndryshme.....Nëse nuk mund të thuash të vërtetën, të paktën mos duartrokit për gënjeshtrën... 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Thenie te ndryshme.....

Mund të përzgjedhim fjalë të bukura me njerëzit, por me këtë Ne nuk i bëjmë sy-faqësi askujt në llogari të Fesë...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thenie te ndryshme.....

Koha është si një lumë: Nuk mund të prekësh të njëjtin ujë dy herë, pasi vala që ka kaluar një herë, nuk kthehet më përseri..!
 
Top