• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie te bukura...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Thenie te bukura...

Mos ji femer qe ke nevoje per meshkuj por behu femer qe meshkujt kan nevoje per ty ...
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Thenie te bukura...

Dhe ai qe te braktisi, me shpresen per t'u kthyer do zgjohet!!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thenie te bukura...

Nje grua deshiron nga nje burre qe ta mbroje ate si nje vajze, ta doje si nje grua dhe ta respektoje si nje nene...
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Thenie te bukura...

Nese ke dashuri, nuk te duhet asgje tjeter. Nese nuk e ke, nuk ka shume rendesi se çfare tjeter ke.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thenie te bukura...

Kur ngushtohet zemra, zgjerohet gjuha!
l Urtesi l
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thenie te bukura...

Mendja nuk eshte ne zemer, eshte ne maje gjuhe.
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Me para mund te blini nje qen te mire, por vetem dashuria do ta beje te tunde bishtin.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Thenie te bukura...

Enjoy the question becouse they open several doors.
Forget the answers becouse they change all the time.
We are never going to understand the miracle of life.
Isn't that wonderful?

- Paulo Coelho.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Thenie te bukura...

♥ ~"Once when you feel you are avoided by someone, Never disturb them again… Because the one who thinks you are disturbing them will never Know How much you Care for them…!!"~ ♥ .
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Ne qofte se nje njeri ka nje buzeqeshje te bukur ,s'mund te kete kurre nje shpirt te lig
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thenie te bukura...

Ne qofte se nje njeri ka nje buzeqeshje te bukur ,s'mund te kete kurre nje shpirt te lig

Me kete pohim ke justifiku tgjithe njerezit qe kane buzeqeshje te bukur nga cdo e keqe qe ato mund te bejne...:p
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Dy te dashuruar i premtojne njeri-tjetrit te pamunduren, ne fund nuk bejne as te munduren per njeri-tjetrin.
(Bukowski)
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Thenie te bukura...

Naten,kur i lodhur truri portat i mbyll ne qetesi, ti gjen nje shteg dhe futesh brenda, nje shteg qe vetem ti e di...

_I.Kadare
 

London

carpe diem
Titulli: Thenie te bukura...

Një FEMRE : Mundohu ti "vjedhësh" zemrën jo trupin, mundohu ti "vjedhësh" vëmendjen jo lumturinë, mundohu sjellësh buzëqeshje jo lot; Kjo është mënyra më e mirë për ta bërë atë të të dojë përgjithmonë...!!
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Jo çdo gje qe mund te perballet mund te ndryshohet
por asgje nuk mund te ndryshohet nese nuk perballet...
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Thenie te bukura...

Nje njeri i mencur ka thene : Ndershmeria eshte një dhurate shume e vlefshme.. Mos e prit nga te pavleret!!
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Thenie te bukura...

Cdo njeri prej nesh ka zemer por sa prej nesh kan ndergjegje ?

_Halid El Beker.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thenie te bukura...

Kaperceva lumin t'pshurrsha kalin!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thenie te bukura...

[h=5]Ishin aq miq sa nuk arrinin dot të dashuroheshin.
Duheshin aq shumë, sa nuk mund të bëheshin dot miq.
[/h]
e vjedhur
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Vepra e vetme per te cilen nuk dihet shperblimi,esht durimi
 
A

Alltini

Titulli: Thenie te bukura...

thone te kalosh ylberin,,behesh vajze,,e te nesermen ne rrezet e para te diellit,,,ne vend te tirqeve fillon te mbash fustanellë.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Thenie te bukura...

Ka njerëz që jetojnë për buzëqeshjen tënde.. dhe ka nga ata që do të skuqen kur të kuptojnë që nuk ia kanë dalë dot ta shuajnë atë.

~Roberto Benigni
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thenie te bukura...

‎"Suksesi që patëm në zhvillimin ekonomik të vendit (Turqisë) qëndron në faktin se, i dhamë fund korrupsionit".

- Rexhep Tajjib Erdogan
 
A

Alltini

Titulli: Thenie te bukura...

Dështimi më i madh që një përson mund të arrij ndonjeher,,është të refuzojë hirin e perëndisë.
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

اdokush ka zemer, por jo çdokush ka ndjenja ne ate zemer..!!
 
A

Alltini

Titulli: Thenie te bukura...

I vetmi qe lufton serjozisht per Princeshen e tij,,eshte Super Mario.
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Thenie te bukura...

Në qoftë se bukën e ke nxjerrë me punë të ndershme, mos u druaj ta hash edhe në mes të rrugës.
 

cent

...Lontano
Titulli: Thenie te bukura...

Cdo njeri ka dy buzeqeshje: te buzeve qe ja jep kujdo,dhe te syve qe ja jep njerezve me te rendesishem
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top