• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Duhet që të gjesh dikë më të mirë se unë,
Që të më harrosh.
Duhet që të gjesh dikë më të keq se unë,
Që të më kujtosh.

| Aleksandr Sergeevič Puškin |
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
“...Kur një çift bën dashuri, janë të pranishëm të paktën katër persona: çifti në fjalë dhe dy personat për të cilët po mendojnë...”.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
·
"Pastaj dera u hap e gjitha. Dhe hyri ajo. Ka me miliarda femra mbi tokë. Disa mund të shtyhen. Një pjesë e mirë janë shumë bukuroshe. Por ndonjëherë natyra bën një shaka, lind një femër të veçantë, të pabesueshme. Domethënë, e shikon dhe nuk u beson syve. Gjithçka është një lëvizje valëzore e përkryer, si argjend i gjallë, si një gjarpër, sheh një kavilje, një bërryl, një gji, një gju, e të gjitha shkrihen në një bashkim gjigand, provokues, me sy të mrekullueshëm, të qeshur, gojë e përkulur lehtë përposhtë, buzë që sillen sikur do të plasin nga e qeshura nga një çast në tjetrin ndaj ndjesisë sate të impotencës. Dhe dinë si të vishen, e flokët e tyre të gjata ndezin ajrin. Çdo gjë me shumicë, ta hajë dreqi."

~via CharlesB.


 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Dashuria eshte respektim i dinjitetit dhe reciprocitet mes partnereve, eshte ndjenje dhe sakrifice, eshte pasion dhe frymezim, eshte energji dhe humanitet, eshte erotikë dhe lidhje fizike, eshte premtim dhe mbajtje premtimi, eshte prove dhe sprove ne jete, eshte kuriozitet dhe zhgenjim, eshte enderrim dhe iluzion…
Ështe ajo qe s’ka frike nga ty, por ti ke ndroje dhe i fshihesh asaj.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Dashuria eshte si molla ne maje te pemes. Ai qe e do, hip deri nalt me e nuk. Ai qe se do, i merr kto afer e ntok qe kan ra tkalbta
 
Top