• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

Love is gone

Antar Aktiv
Te gjithe thone se dashuria dhemb, por kjo nuk esht e vertete Vetmia dhemb. Refuzimi dhemb. Tehumbesh dike dhemb. Deshira dhemb. Te gjithe i ngatërrojne keto me dashurine. kur ne fakt dashuria esht e vetmja qe fshin çdo dhimbje duke na bere te ndihemi mrekullisht mire. Dashuria eshte e vetmja gje ne kete bote qe nuk dhemb.”
(AVANTI)
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
ti lutesh te dish pse era nuk ka nje vektor drejtues e calon kur diagonalja e saj eshte ngrohtesia ,i frigohesh se mires e i trembesh se keqes

e mesmja e arte dashuria
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
“...Dashuria nuk është problemi, siç nuk është problemi makina: problemet i kanë shoferi, pasagjerët dhe rruga...”.

F. Kafka
 
Top