• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Dashuria nuk është si puna e një luleje që kur e ujit ajo rritet dita-ditës.
Dashuria zvogëlohet dita-ditës.
une nuk besoj…. kush e tha? :)Ka njerez, që me kohen i harron…... porse ka edhe njerez, që me ata e harron kohën…. :)
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
You feel me, I know, you feel me inside, maybe not how I feel you, but you feel me.
You feel me under the skin, but if it hadn't happened yet, if you still don't hear me, it's just a matter of time, you'll feel me, I know,
Because I'm not any wind, a memory among many... but I'm a wind that overwhelms, spettina the monotony, if you feel a thrill coming to the soul, that's me.
If you don't hear it now, you'll feel it, believe me, you'll feel it when I'm on
Leaving you a piece of me.

© Silvana Stremiz

 
F

Frank

You feel me, I know, you feel me inside, maybe not how I feel you, but you feel me.
You feel me under the skin, but if it hadn't happened yet, if you still don't hear me, it's just a matter of time, you'll feel me, I know,
Because I'm not any wind, a memory among many... but I'm a wind that overwhelms, spettina the monotony, if you feel a thrill coming to the soul, that's me.
If you don't hear it now, you'll feel it, believe me, you'll feel it when I'm on
Leaving you a piece of me.

© Silvana Stremiz

A duhet te pres shume?! U merzita kam nje jete me surrat ne dritare! Pffffff
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
“Kam vendosur të merrem me dashurinë. Urrejtja është peshë e rëndë për t’u mbajtur.”
Martin Luther Kingu.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Dashuria është nje kurth... Kur paraqitet, shohim vetem driten e saj, e jo hijet e saj….

/ Oskar Wild
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Cfare eshte dashuria?...Me sa e njoh une...eshte pasion...admirim dhe vlersim...

Nese keni dy...jeni mjafte...nese i keni te treja...nuk keni nevoj te vdisni...per te shkuar ne parajse....
 

Rildi.s

Anëtar i Respektuar
Zgjodha të të dua në vetmi…Sepse në vetmi askush nuk të ka veç meje....
Dashuri e një anshme,e pa bashkëjetuar.
Një dashuri e jetuar mes dy personave ndodh që zbehet,mbaron.
Por, a vdes një dashuri si kjo në vetmi , që s'bashkëjetohet?
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Dashuri e një anshme,e pa bashkëjetuar.
Një dashuri e jetuar mes dy personave ndodh që zbehet,mbaron.
Por, a vdes një dashuri si kjo në vetmi , që s'bashkëjetohet?
Ne fakt kjo eshte nje fraze qe me pelqeu ndaj dhe e postova...

por eshte e dhimbshme gjithsesi...te duash dike pertej gjithckaje...dhe te mjaftohesh vetem duke e dashur...e duke mos pritur dashuri ne kthim...
 
Top