Thenie per dashurine.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
"Ajo u zhvesh dhe filloi të më tregonte trupin e saj. Unë ndeza një cigare dhe i thashë: “Mos kërko të joshësh trupin tim, mundohu të joshësh mendjen time.“
Ajo u vesh dhe filloi të më fliste për veten.
Ishte nata më intime, emocioni më i fortë dhe më i bukur në gjithë jetën time."

~via Charles B.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
“Për të shkruar për dashurinë duhet të jesh i dashuruar ose ta kesh zemrën e thyer, dhe nuk e di cila prej këtyre dyjave është më keq.”

~via Charles B.

19c0f1c66299be756f5e8c0522be1078.jpg
 

Attachments

 • 19c0f1c66299be756f5e8c0522be1078.jpg
  19c0f1c66299be756f5e8c0522be1078.jpg
  68.2 KB · Shikime: 0
 • 19c0f1c66299be756f5e8c0522be1078.jpg
  19c0f1c66299be756f5e8c0522be1078.jpg
  68.2 KB · Shikime: 0

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Te gjithe ata qe kerkojne dashurine , kthehen duarbosh miku im.
Dashuria te kerkon.
Te zgjedh.
Ndodh.
Dashuria vjen, duhet vetem te jesh gati .
E nuk sherben aroma apo veshja intime me e mire.
Duhet qe dy celesa te hapin te njejten dere
Dhe qe dy shpirtra te futen , si ne vendin me te bukur te botes!


Angelo De Pascalis
 
Te gjithe ata qe kerkojne dashurine , kthehen duarbosh miku im.
Dashuria te kerkon.
Te zgjedh.
Ndodh.
Dashuria vjen, duhet vetem te jesh gati .
E nuk sherben aroma apo veshja intime me e mire.
Duhet qe dy celesa te hapin te njejten dere
Dhe qe dy shpirtra te futen , si ne vendin me te bukur te botes!


Angelo De Pascalis

@Alesia e morre vesh o Kafsh... njeri pa ndjenja.. pa zemer.. Shpirt Lig...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese nje dashuri e perjetuar nuk te frymzon qe ne muret e shpirtit tend,te shkruash nje shprehje tenden per te,atehere ajo nuk ishte dashuri. :))
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Dashuria nuk shtohet me takimin, as nuk pakesohet me ndarjen.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Yes I have a dirty mind. And right now you are running through it naked ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
dashuria jone ngelet e cuditshme,nese te merr e hena large meje,te kthen gjithnje e shtuna. :))
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me të dashtë dikush fort, të jep fuqi.
Me dashtë dikë fort, të jep guxim.
Lao Cu (551-479 para e.s.)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kush qenka ky lau cu lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Eshte Lao Tzu sa e di une, filozof i lashte kinez, kush e di...
 

Rania

Antarë i Respektuar
Mos e ler zemren time te bjer nga duart
Zemren tende fort do e mbaj
E nese te bie, mos e ler te shkelet
Se zemra jote, ne mua s' do qaj

(e lexuar)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
"Femrat janë si verërat. Nëse nuk je njohës i mirë i tyre secila të duket e njëjtë."
~via Charles Bukowski
132927913_5089163571095481_3042755833937687209_o.jpg
 
 • Më pëlqen
Reactions: D.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
"Ajo fliste. Ishte e lehtë ta dëgjoje atë. Kishte mençuri dhe të qeshura në çdo rrëfim të saj. Ishte duke më impresionuar më shumë seç mund ta mendonte. Dhe kjo ishte gjëja që më shqetësonte mua disi..."
~via Charles Bukowski
1609531350350.png
 
Top