• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
"Ajo u zhvesh dhe filloi të më tregonte trupin e saj. Unë ndeza një cigare dhe i thashë: “Mos kërko të joshësh trupin tim, mundohu të joshësh mendjen time.“
Ajo u vesh dhe filloi të më fliste për veten.
Ishte nata më intime, emocioni më i fortë dhe më i bukur në gjithë jetën time."

~via Charles B.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Dashuria na shmanget kur e kerkojme, dhe na ndjek kur e shmangim.
Lendojme ata qe na ndjekin, dhe ndjekim ata qe na lendojne... 😏
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Për të shkruar për dashurinë duhet të jesh i dashuruar ose ta kesh zemrën e thyer, dhe nuk e di cila prej këtyre dyjave është më keq.”

~via Charles B.

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te gjithe ata qe kerkojne dashurine , kthehen duarbosh miku im.
Dashuria te kerkon.
Te zgjedh.
Ndodh.
Dashuria vjen, duhet vetem te jesh gati .
E nuk sherben aroma apo veshja intime me e mire.
Duhet qe dy celesa te hapin te njejten dere
Dhe qe dy shpirtra te futen , si ne vendin me te bukur te botes!


Angelo De Pascalis
 
Te gjithe ata qe kerkojne dashurine , kthehen duarbosh miku im.
Dashuria te kerkon.
Te zgjedh.
Ndodh.
Dashuria vjen, duhet vetem te jesh gati .
E nuk sherben aroma apo veshja intime me e mire.
Duhet qe dy celesa te hapin te njejten dere
Dhe qe dy shpirtra te futen , si ne vendin me te bukur te botes!


Angelo De Pascalis
@Alesia e morre vesh o Kafsh... njeri pa ndjenja.. pa zemer.. Shpirt Lig...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nese nje dashuri e perjetuar nuk te frymzon qe ne muret e shpirtit tend,te shkruash nje shprehje tenden per te,atehere ajo nuk ishte dashuri. :))
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
"Do preferoja të vallëzoja në qendër të vetmisë sime, sesa në cep të jetës së dikujt tjetër. "
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Dashuria nuk shtohet me takimin, as nuk pakesohet me ndarjen.
 

Baboon

Great mind think alone.
Yes I have a dirty mind. And right now you are running through it naked 😜
 
Top