Thenie per dashurine.

Hera

Banned
Eshte nje ndjenje qe aty ku te mbush me gezim e hare aty te fut ne trishtimin e saj ....nje ndjenje aq e forte qe sado te vritesh me vone don ta jetosh deri ne piken e fundit ....dashuria eshte ndjenja te kesh njeriun e zemres afer dhe gjithesia jote te mbaje emrin e tij
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Love all,trust few,do wrong to none Sheakspeare
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Siper reve do dizenjoja fjalen dashuri,me te vetmin qellim qe mes tyre te jesh ti. :))
 

VIP

V.I.P
Pas nje mashkulli te ftohte fshihet zhgenjimi i dashurise.
Pas loteve te nje mashkulli lexohet mungesa e saj.
Pas heshtjes se tij ndjeht dashuria.
Njiheni mashkullin perpara se ta gozhdoni.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Belong, and no matter how.
Feeling, and no matter why.
Hugging, even with the mind.
As long as it's strong.
(Angel de pascalis)
 

ltea

Anëtar i ri
dashuria stil jetese trasheguar nga eva dhe adami tek jezu krishti...

o cmrekulli
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kur te gjithe lumenjet e tu, do burojne dashuri,atehere une do mesoj notin ne dashuri.
 

Ledia

❤Shkodrane❤
dashuria eshte shpirt brenda nje shpirti
dashuria eshte shok ,eshte besim,eshte respekt.
.po e gjetet nje te tille me tregoni rrugen te shkoj ta marr.
 

Passion

Banned
“Ti më pyet: Ç’do të ndodhë pas nesh?
Unë të përgjigjem: Do të ketë jetë.
Po dashuri? – më pyet ti.
Njerëzit do të duhen, por jo sa ne të dy.”V Hygo
 

VIP

V.I.P
-Nuk me rrihet pa te te puthur,edhe pse ti deshiron gjume.
Nuk po me rrihet pa te te shtrenguar fort edhe pse ti acarohesh.
Nuk po me rrihet pa te te degjuar rrahjet e zemres,edhe pse ti je i lodhur.
Nuk po me rrihet pa te te dashur.
Nuk me rrihet pa ty o dashuri.
 

ltea

Anëtar i ri
dashuria fshihet ne dunat ranore te shkretetirave ku etja te braktis e ti nuk vdes por jeton me ajrin e nayres, harron etjen dhe urine, nuk fle gjume pasi eshte ushtari lirirse qe vigjilon ditenate mbi ty...
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Dashuria do të thotë trishtim, xhelozi, dhimbje, çmenduri, vetmi, shkatërrim, absurditet, melankoli, dëshpërim, urrejtje, zemërim ... kur e humbni. Nëse nuk mund t'i përballoni gjithë këto, mos e provoni.
 

ltea

Anëtar i ri
e vogel e madhe pa limite e pakursyer e fshehur nen tenda thurur me rrjeta meringa nje intrige eshte dashuria ...
 

VIP

V.I.P
Nese deshiron te degjosh fjale te verteta dashurie nga goja e nje mashkulli.
Mjafton ti japesh per te pire.
 

Love is gone

Antar Aktiv
Te gjithe thone se dashuria dhemb, por kjo nuk esht e vertete Vetmia dhemb. Refuzimi dhemb. Tehumbesh dike dhemb. Deshira dhemb. Te gjithe i ngatërrojne keto me dashurine. kur ne fakt dashuria esht e vetmja qe fshin çdo dhimbje duke na bere te ndihemi mrekullisht mire. Dashuria eshte e vetmja gje ne kete bote qe nuk dhemb.”
(AVANTI)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashnia eshte ni sen qe shkon e vjen
Mos i shko mbrapa se eshte si hija sun e nxen
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

ltea

Anëtar i ri
drite e syve agimi ne mengjes nje vese e derdhur pikon nga petalet e trendafilit ,,,arome dashurie
 

ltea

Anëtar i ri
porsi borzilok ti vallezon me gjethe, e ne vend te kraheve fluturon me kembet...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dashuria eshte ajo, kur perqafimet nder vite behen me te forte,me te dhimbshem me njerzor. :))
 

ltea

Anëtar i ri
E ftohte si nata e embel si mjalta
E ogel sa nje gogel
E e lare ne are
Me lule ne behar
 
Top