• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Në dashuri është e lejuar çdo gjë: himni, tradhtia, mashtrimi.
Rruga më e gjatë për në varr është rrruga e dashurisë
Kur njeriu ka dashuri, s'ka frikë.
Edhe në kasollen më të vogël ka vend për dy të dashuruar
Dashuria është tërë jeta e gruas, kurse një episod në jetën e mashkullit
ا'është dashuria? Rast i volitshëm për dhembje të gjatë
Dashuria është lumturi kur e ke pranë
Dashuria është sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afër.
Dashuria është semundje dhe iluzion kur je larg.
Dashuria është vuajtje kur je i sinqertë."
Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
Dashuria është verbim kur vendoset para arsyes."
Dashuria është shurdhim kur te largon nga njerzit e tjerë.
Dashuria është memece kur nuk ke fantazi."
Dashuria është e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
Dashuria është roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
Dashuria është liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mirë.
Dashuria qëndron ne zemër prandaj sduhet te zgjedhi vetëm me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... janë velat e dashurisë pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetës komplekse
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Dashuria eshte sikur te mbash peshen e nje universi te tere ne te rrahuren e nje zemre, dicka qe te le pa fryme...!
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
-Në dashuri si dhe në luftë, e drejta gjithmonë është në anën e të fortit, andaj femra që dashurojmë gjith-monë do të ketë të drejtë.
-Sqarimi i dashurisë është shkatërrimi i dashurisë.
-Dashuria është si fati: nuk do që të vrapohet pas saj.
-Më mirë të mos kesh fare, se sa ta humbësh dashurinë.
-Nuk është i dashuruar ai që nuk dashuron gjithmonë.
-Kush do drurin i do edhe degët e tij.
-Në dashuri, edhe shumë është pak.
-Biseda më interesante e dashnorëve është kur heshtin.
-Dashuria është sëmundje e rëndë e shpirtit.
-Në dashuri nuk ka shaka. Shumica fillojnë të shtiren se janë të dashuruar, që pastaj të jenë vërtetë të dëmtuar.
-Të mos jesh asgjë dhe të mos duash asgjë, është njësoj.
-Të gjithë ne jemi rezultat i dashurisë dhe i dalldisë.
-Gjuha e dashurisë ështënë sy.
-Dashuria është dobësia më fisnike e mendjes.
-Tragjedia e secilës dashuri është zemërgjerësia.
-Për dashuri, jo për urrejtje unë jam lindur.
-Lufta më e madhe e jetës sonë është dashuria.
-S'ka dashuri zjarrin e të cilës nuk e shuan martesa.
_________________
 

baby-angel

Thpilt
Vendndodhja
Brussel
Mesoni,mesoni,mesoni dhe do te beheni te ditur.
Dashuroni,dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Tani me fjalet e mija :p
Engjejt e quajne,gezim te qiellit,
djajte vuajtje te sketerres
Njerezit e quajne Dashuri. (me pelqen shume kjo)
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Dashuria eshte gjeja me e bukur dhe me e pakuptueshme qe zoti na ka dhuruar pa dashuri ska jete...
 

ersa

Antar Aktiv
Eshte e mjaft e lehte
te gjesh nje te dashur e te ruash nje mik.
Cfare eshte e veshtire,
eshte te gjesh nje mik e te ruash nje te dashur.
 
Top