• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie filozofike

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Në jetë njerëzit iu ngjajnë fjalëve…. nëse nuk i vë në vendin e vet, e humbin kuptimin.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
troverai chi ti aiuta per non cadere.....e chi segue la tua caduda in silenzio!!!
do gjesh kush te ndihmon per mos te rene.... e ate qe do te shikoje tek bie ne heshtje!
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mos ki frike nga armiku i hapur. Kujdes nga miku qe te perqafon dhe te djeg pas shpine.
 
  • Like
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ate qe nuk e ke pare me syte e tu, mos e shpif me gojen tende.
 
Top