• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thashethemi i dite/javes ne forum

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

I shkreti un, hidh njera ketej, prit tjetra andej :p
Me duket vetja si jastik me pupla, ishalla sme grisni te pakten :D
po te plasa une zere se ske ekzistuar per ate pune...po loz me keto ti me mire lol
 

Fly

Shy
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Un sloz, me mua lozin :p

Thashethemi rradhes: po shkoj te heq lesht... E mjekrres :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Sa dobet paskeni qene me thashethemet xhanem!
Sjeni te hajrit jooo. :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Didi ate thashe dhe une..:p
Biles u vete sakrifikova duke hap thashetheme kott :p
Jo moj moter se moren per kapital :p
 

DeliriumMind

I can't decide if I need a hug or 2 weeks of sleep
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Mu mka than Didi qe ktu ne forum kemi meshkuj qe hiqen si femra...
Apo jan femra me trup mashkulli?!
Boooh
Hall i madh
 

DeliriumMind

I can't decide if I need a hug or 2 weeks of sleep
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

AHAHAHAH

Si perfundoi kjo? Se kam mbt une. :p
Ka dal kshu mi...
Pa sex
Ufo ufo fare ahaahaha

Ej se lash nam.. e kam nga djeta mos ma ve re :p

Rendesi ka qe nuk ngelem ne lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Je e falur. :p

Ik, se nuk duam thashetheme qe sjane thashetheme lol

Sdole gje as ti, m'zhgenjeve :(
 

Darius

Larguar...
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Kam patur pershtypjen qe Didi nuk merret ose me mire nuk eshte e interesuar per thashatheme :p

hajduti
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Kam patur pershtypjen qe Didi nuk merret ose me mire nuk eshte e interesuar per thashatheme :p

hajduti


Kush i le radhe Didit, qe te merret me thashetheme. Shiko sa njerez vdesin per to. :p
 
Top