• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thashethemi i dite/javes ne forum

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Po po, Moni me Didin per afere fundjavore neper riviera, Souli me Didin per kafe me persona sekret qe tani sdo me zere gjumi se nuk e di kush eshte, Akin asnje se permend
Hajde ok su vjen keq qe sme merrni, se paku njeriu meshirohet per kte robin e shkrete fukara, i mblidhni ca leke me bleni nje bilet per ne Kili, ti shoh ato kokat e medha se paku do me bejne shoqeri ato


Oh little girl, mos mu merzit. Heres tjeter do te marim edhe ty. Vendos me ke do? Thuaj ca do? Do e maresh :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Aki goce pa pretendime fare ke qellu mi lol
Te ai katuni me det do takohemi lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Po po, Moni me Didin per afere fundjavore neper riviera, Souli me Didin per kafe me persona sekret qe tani sdo me zere gjumi se nuk e di kush eshte, Akin asnje se permend
Hajde ok su vjen keq qe sme merrni, se paku njeriu meshirohet per kte robin e shkrete fukara, i mblidhni ca leke me bleni nje bilet per ne Kili, ti shoh ato kokat e medha se paku do me bejne shoqeri ato
Germo tare germo :p
PO ti cke, vec hap gojen e do takohemi dhe me ty :). Ne fakt nuk do jet cudi nqs realizojme ndonje takim grup. Ja sa te vij une ne Tirane se do bejme namin :p. hihi
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Germo tare germo :p
PO ti cke, vec hap gojen e do takohemi dhe me ty :). Ne fakt nuk do jet cudi nqs realizojme ndonje takim grup. Ja sa te vij une ne Tirane se do bejme namin :p. hihi
ti je Lideri i grupit...tashi po nuk erdha une nuk bohet nomi besoj :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

ti je Lideri i grupit...tashi po nuk erdha une nuk bohet nomi besoj :p
Ti do vish se s'ben! Une do jem organizatorja(Se kupto ti? DO takohemi se sebebi na ka ardh soli nga fundi botes:p) ama lider nje kemi ne, Eshte MONI, MONI! Ku matem dot une me ty mi!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ti do vish se s'ben! Une do jem organizatorja(Se kupto ti? DO takohemi se sebebi na ka ardh soli nga fundi botes:p) ama lider nje kemi ne, Eshte MONI, MONI! Ku matem dot une me ty mi!
Ahhh po me bete mua Lider , na viti 3050 takoheni lol
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

O njerez ketu behen thashetheme apo lihen takime??:D
 

Fly

Shy
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ju lutem vini nje regjistrues me ze te shohim ke do merni neper goje si gra qe jeni :D
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Une do takohem vetem me burrin time Fly..:p
Moni si thua ti??????:p lol
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ty te kemi si motren e madhe ndaj :p
He si thua???lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

big nenja une ??????
jo mi goc jo...takohuni , beni ctju thote mendja e zemra, por mua me lini jashte se kom hallet e mia une :p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

O po do e bejem..Dmth cte na thone zemra takim e dasem:p
Ti do jesh kumbara e kalamajve :p
 

Fly

Shy
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

I shkreti un, hidh njera ketej, prit tjetra andej :p
Me duket vetja si jastik me pupla, ishalla sme grisni te pakten :D
 
Top