• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thashethemi i dite/javes ne forum

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Meqe ne si shqiptar jemi shume popull qe merremi me llafe di qe edhe ne fv sjemi me pak
Prandaj me pak humor ( e si cdo lajm dihet 1 e vertete 9 jo) le te themi cf degjuam,:shkul: cf sdegjuam
Kush na tha, si qysh, tek e pse :p
Nese doni te ruani anonimatin e personave ne fjale ose te burimeve tuaja:peshk: aq me mire
Levizni pra sepse edhe une si shqiptare dua thashetheme te fresketa fare :gazet:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Sa per te thyer akullin po e nis une..

Nga lajme 90 % te sigurta dhe me shkrimet e vete personazhit ne fjale di qe Deudi ka nje debulese per nje moderatore..
Kjo moderatorja eshte e bukur fare, por tani presim vec nje konfirmim nga moderja nese do ia ktheje ndonjehere simpatine qe Deudi ka per te.
Ju pershendes!
 

cent

...Lontano
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Burime te sigurta konfidenciale shprehen se Ylli-1 mban rekord per vizitat ne temat Libido dhe "ngacmimet" thekthuale, dhe duke dal thashetheme se mosha e tij qenka mbi superioren dhe gjendja e tij sentimentale e brishte me kurore. :p
P.s (asgje personale ,thjesht shaka)
 
Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Sna the noj gje te re mi... Une kam degju qe Nicktjeter me ka zili se jam plak :p kam te drejte apo jo lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

E ju lutem mos ma ktheni temen chit-chat...komentoni ku te doni ju ketu.
Flitni vetem per cf kerkohet.Ju flm
Kam vetem nje porosi..mos hyni ne jeten private cdo gje duhet ti permbahet vetem forumit ne ambjentin e shakase.. :)

Nje tjeter thashethem te fresket e te bukur fare, ai gabeli..ai gabeli i fv ishte teper simpatik :D
 
Redaktimi i fundit:

Darius

La vita è bella...
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Nicktjeter shpresoj dhe uroj qe nuk behet fjale per ate moderatore qe une kam per zemer.

Perndryshe deuid do ta coj ne lufte ne afganistan!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Me duket sikur do i nxjerr te gjitha ne shesh lol

Anetare qe bejne sikur 19 vjece..me foto avatari apo sjellje apo mendime e shprehi kane me sh se 34 ne kurriz
Sa per tiu derguar ne nje rruge..

....e zuri zogun e mbylli ne kafaz
Zogu sdo kendoje eshte plot maraz
... i jep buke
Zogu buke sdon..
Kush eshte ?? :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

"...zogu ne kafaz kendon mer maraz dhe jo per gaz."

Une nuk bej pjese ne kete klub thashethemesh..!
 

Endrra

VIP
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Me duket sikur do i nxjerr te gjitha ne shesh lol

Anetare qe bejne sikur 19 vjece..me foto avatari apo sjellje apo mendime e shprehi kane me sh se 34 ne kurriz
Sa per tiu derguar ne nje rruge..

....e zuri zogun e mbylli ne kafaz
Zogu sdo kendoje eshte plot maraz
... i jep buke
Zogu buke sdon..
Kush eshte ?? :p
Ahahahaha.... Ky seshte thashethem po mendjengushtesi :) edhe ti kam degju qe je mbi 35 lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Sna the noj gje te re mi... Une kam degju qe Nicktjeter me ka zili se jam plak :p kam te drejte apo jo lol
Duhet te par nje her sa plak je :D Qe ta shohim a esht e vertet apo jo :D Megjithse une sjam kondra ndejk akoma ate fjalen e urt popullore ..Plak ,Plak po ndizet flak lol lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Burime te sigurta njoftojne qe Nicktjeter ka rene ne depresion.
Shkaku: mbaroj kavanozi me Nutella, dhe ne tere dyqanet nuk gjendet me asnje cik choko-krem ( ketu ka faj dhe Didi , mbase dhe Rendex!)


Ps: Tema eshte tek humori, thashthemet duhet te jene humorike! Mos ofendoni aske, sepse nuk ja vlen. Nuk fitoni asgje nqs mundoheni te ulni anetaret e tjere.
Beni qejf, e qeshni sa me shume!
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Burime te sigurta njoftojne qe Nicktjeter ka rene ne depresion.
Shkaku: mbaroj kavanozi me Nutella, dhe ne tere dyqanet nuk gjendet me asnje cik choko-krem ( ketu ka faj dhe Didi, mbase dhe Rendex!)


Ps: Tema eshte tek humori, thashthemet duhet te jene humorike! Mos ofendoni aske, sepse nuk ja vlen. Nuk fitoni asgje nqs mundoheni te ulni anetaret e tjere.
Beni qejf, e qeshni sa me shume!
Mos ma kujto nutellen se kam dy jav pa e provuar :(
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Burime te sigurta njoftojne qe Nicktjeter ka rene ne depresion.
Shkaku: mbaroj kavanozi me Nutella, dhe ne tere dyqanet nuk gjendet me asnje cik choko-krem ( ketu ka faj dhe Didi, mbase dhe Rendex!)


Ps: Tema eshte tek humori, thashthemet duhet te jene humorike! Mos ofendoni aske, sepse nuk ja vlen. Nuk fitoni asgje nqs mundoheni te ulni anetaret e tjere.
Beni qejf, e qeshni sa me shume!
Më thanë që si kishte dalë kavanozi kishte filluar me arka.. e vërtetë është? :p :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Lale doni i thashethem te fresket , Losst kishte lon peshkimin , e kom kap mat tu lujt ping-pong me vodhi ne topin shejtoni .
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Nga burime te sigurta kofidenciale me than se Enderra i ka kamt e shtremta :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Më thanë që si kishte dalë kavanozi kishte filluar me arka.. e vërtetë është? :p :D
Ca arkash? Gjendet me gje atje? Me 3 llupsa si Didi, Reni dhe Nick, rezik as ne Evrop se shpejti sdo gjendet me gje!

Lale doni i thashethem te fresket , Losst kishte lon peshkimin , e kom kap mat tu lujt ping-pong me vodhi ne topin shejtoni .
Kjo po qenka thashtheme e tipit paparazzo:p
Sishte dhe poeti verdall?


Thashthemja radhes : Love eshte pronarja fustanin me diamante, per te cilin ishte hapur dhe teme ne fv! (nuk dihet ende kush e financoj:p)
 

cent

...Lontano
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

New Entry:....Didi qe mbahet si femra qe puth vetem femrat, ka vendosur te puthi dhe djemt tek tema KiSs..Ne pritje qe kete ide ta ket dhe Legally_sweet :p
P.s Ishalla jam ne list :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ca arkash? Gjendet me gje atje? Me 3 llupsa si Didi, Reni dhe Nick, rezik as ne Evrop se shpejti sdo gjendet me gje!


Kjo po qenka thashtheme e tipit paparazzo:p
Sishte dhe poeti verdall?


Thashthemja radhes : Love eshte pronarja fustanin me diamante, per te cilin ishte hapur dhe teme ne fv! (nuk dihet ende kush e financoj:p)

Pupupu nuk na le një fustan në dollap mi, ta kisha për raste gëzimi, se ja.. ka martesa forumi, fejesa, çiftëzime etj etj .. dhe një që kisha lënë ma nxorre sekretin ne shesh :p po shyqyr ska dalë Rrok Feleri që e financon thuaj lol :p

Zinna mua më thanë që Nicktjeter kishte rënë nga karrigia nga të qeshurat e fotove tek tema: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto .. kishte parë aq shumë puthje thekthi atje saqë nuk mbahej më nga të qeshurat dhe ra :( mirë që nuk kishte thyer karrigen të paktën :p

 
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Sa per te thyer akullin po e nis une..

Nga lajme 90 % te sigurta dhe me shkrimet e vete personazhit ne fjale di qe Deudi ka nje debulese per nje moderatore..
Kjo moderatorja eshte e bukur fare, por tani presim vec nje konfirmim nga moderja nese do ia ktheje ndonjehere simpatine qe Deudi ka per te.
Ju pershendes!
Hmmm Nicktjeter ! Ku i morre keto 90 % te LAJMEVE ? Me paske renditur ne liste te parin ......Eshte e vertete qe forumi ka shume vajza te bukura te mencura , e nese une kam respket per to , s'do te thote qe ka dicka me shume aty .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

New Entry:....Didi qe mbahet si femra qe puth vetem femrat, ka vendosur te puthi dhe djemt tek tema KiSs..Ne pritje qe kete ide ta ket dhe Legally_sweet :p
P.s Ishalla jam ne list :p
Shpresa vdes e fundit :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Thashthem i vertet...Loveri i ka len kafet per ca kohe :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Thashthem i vertet...Loveri i ka len kafet per ca kohe :p
hahahah lol

S'i kam lene, vetem vendin e kafes e kam nderruar :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

thashethem taze : Legally Sweet ka filluar te hyj ne chat online. Nqs doni te flisni me te prisni te kaloj mesnata lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ndegjova qe sweetzinnes po i pelqen nje cun nga forumi :p
 

Silence

Antar Aktiv
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Soul mind pse merresh me llafe :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

e dini qe cent do luleshtrydhe ti haj naten duke pare film me aksion :D prandaj i ka vajt mendja per to :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ndegjova qe sweetzinnes po i pelqen nje cun nga forumi :p
kuuuuush?????????? ky po qe ishte thashethem do na fusesh ne pune si investigator :p. haha... ZInna iii e poshter : P lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Ndegjova qe sweetzinnes po i pelqen nje cun nga forumi :p
hehehe po me ne fund se shefja jon labe eshte e dashur per te gjithe ne fakt :)

kuuuuush?????????? ky po qe ishte thashethem do na fusesh ne pune si investigator :p. haha... ZInna iii e poshter : P lol
haahahah ja kurjozia... :) hmmm :hmm::hmm::hmm::hmm: kush? po behem si femij kurioz dhe un tani :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

thashethem i perhershem: Ados cdo teme i duket palidhje :p, haha dhe qe se ku pashe qe Dwidi do linte forumin , e vertete valle?! Kjo dhe te tjera ne vashdim vetem tek FV, na ndiqni.... Lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Thashethemi i dite/javes ne forum

Kisshpirto ka ble aparat fotografik te ri, dhe ka ber be se do bombardoje forumin me foto ***y :p
 
Top