• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Teza e provimit te lirimit e matematikes 2009

mela ylli

Antarë i ri
ju lutem ku mund ta gjej tezen e zgjiidhur te provimit te lirimit te matematikes.ju lutem me ktheni pergjigjje

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

ju lutem te me ktheni pergjigjje edhe nga forumi .

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

do me jepni ndonje zgjidhje ju lutem??????????
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Teza e provimit te lirimit e matematikes 2009

tezat e provimeve gjendet tek fgaqja zyrtare e ministrise se arsimit.
mash.gov.al
nqs ste hapet me tentativen e pare,shtyp disa here enter,pasi keto kohe esht bllokuar shpesh
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Teza e provimit te lirimit e matematikes 2009

www.mash.gov.al
hyr aty edhe te udheheq faqja vete!!!
 
Top