Test / Trëndafili që ju pëlqeni zbulon shumë gjëra rreth jush

AnaVie

Undisputed woman
Në listën e gjërave që njerëzit preferojnë të japin sigurisht janë trëndafilat.
Ka shumë ngjyra dhe secili person ka të preferuarin e tij.
Zakonisht nuk hezitoni të zgjidhni një nga këto trëndafila të shkëlqyeshëm dhe do të habiteni kur zbuloni se çfarë tregon kjo për ju.
C732D0A2-8D32-4D34-B7DA-C3A1BEBA2534.jpeg

1. Trëndafili i kuq .
Ju jeni dikush që pëlqen të kujdeset për njerëzit e tjerë dhe t’i mbroni ata. Kjo mbase nuk është e gjitha, bëni atë që është e arritshme për të hequr ndonjë gjë që mund të prishë qetësinë tuaj, por ndonjëherë është e mundur që të ndërtoni një mur midis jush dhe gjithë pjesës tjetër të botës.

2. I gjelbër .
Nuk ka dyshim që ju jeni një person shumë i guximshëm, i largët dhe i sinqertë. Diçka që ju karakterizon ju si person është se keni një intuitë të jashtëzakonshme dhe i zbuloni gënjeshtrat brenda një kohe të shkurtër. E mira për ju është se keni shumë plane dhe e dini shumë mirë se çfarë ju nevojitet.

3. Portokalli
Ju jeni gazmor, krijues dhe natyral, kjo ju bën të shihni gjithmonë anën pozitive të jetës. Meqenëse jeni një person shumë kurioz, ju pëlqen të zbuloni vazhdimisht gjëra të reja, kështu që kur filloni projekte të reja jo gjithmonë i përfundoni ato, duhet të jeni të qëndrueshëm.

4. Shumë ngjyrësh.
Ju jeni një person shumë i ndjeshëm dhe i dhimbshëm dhe për këtë arsye nuk duhet ta lini veten të jeni tepër entuziast për emocionet tuaja. Ndoshta ndiheni të çuditshëm dhe ndjeni se nuk po përshtateni me planetin, për shkak të ndjeshmërisë suaj.

5. I verdhë.
Ju nuk keni kufij dhe dini si t’i ktheni ëndrrat tuaja në realitet. Ju keni disiplinë dhe përkushtim. Ju punoni shumë, me dëshirë dhe me kënaqësi. Ju pëlqen të përparoni në jetë dhe të zhvilloni veten tuaj. Kjo është një nga pjesët më thelbësore të jetës tuaj.

6. Lejla.
Për ju, gjëja më e rëndësishme është të përqendroheni në të ardhmen tuaj, por duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje të tashmes. Përpiquni ta jetoni jetën tuaj çdo ditë.

Burimi / Home page - betterifyouknow
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
1. Trëndafili i kuq .
Ju jeni dikush që pëlqen të kujdeset për njerëzit e tjerë dhe t’i mbroni ata. Kjo mbase nuk është e gjitha, bëni atë që është e arritshme për të hequr ndonjë gjë që mund të prishë qetësinë tuaj, por ndonjëherë është e mundur që të ndërtoni një mur midis jush dhe gjithë pjesës tjetër të botës.
 

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
2. I gjelbër .
Nuk ka dyshim që ju jeni një person shumë i guximshëm, i largët dhe i sinqertë. Diçka që ju karakterizon ju si person është se keni një intuitë të jashtëzakonshme dhe i zbuloni gënjeshtrat brenda një kohe të shkurtër. E mira për ju është se keni shumë plane dhe e dini shumë mirë se çfarë ju nevojitet.Plotesisht e vertet. Lulja e optimizmit dhe e shpreses (motivi pse kisha lyer floket jeshile)

Genjeshtrat i nuhasim por mbyllim syt me shpres se mos gabohemi. *Lutemi me sakt*
Pastaj kuptojme qe kishim te drejt dhe merzitemi aq shum sa qe thyhemi dhe humbim besimin te njerzit.
Ose ose ndonjehere luajm rolin e budallaqes.
 
Top