• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Termet ne Turqi

Detaje nga tërmeti në Detin Egje, u ndie deri në 4 shtete përfshi Shqipërinë, paralajmërohet cunamTërmeti me magnitudë 6.6 i shkallës Rihter këtë mesditë në ishullin grek të Samosit ka ‘ngritur’ Egjeun në këmbë.


Banorët e ishullit grek janë të gjithë në rrugë teksa dëme të mëdha raportohen në Izmir. Mediat greke raportojnë se tërmeti u ndie në 4 shtete, më së shumti në Turqi e Greqi, por edhe në Bullgari deri edhe në Shqipëri.

Po ashtu lëkundjet filluan me 4.6 Rihter derisa të njëpasnjëshme kapën rreth 7 Rihterin fatal. Sipas ekspertëve grekë, tërmeti ishte sipërfaqësor teksa është parlajmëruar për cunami të vogël.


Në fakt, deti në ishullin Samos dhe përreth ka nisur të tërhiqet duke marrë me vete dhe anijet kurse në disa pjesë të tjera ka marrë përpara rrugët duke hyrë në brendësi të qendrave të banuara.*Për shqiptarët e prekur në Turqi apo Greqi, nga lëkundjet e forta të tërmetit. Redaksia e News24 vë në dispozicion numrin : 00355 68 20 74 396

(BalkanWeb)
 
Deri tani per ishullin Samos thone 8 te lenduar lehte dhe thone ishte 7 ballsh termeti
 
Kam nje mike mu ne ate vend ku kishte ndodhur dridhja, tha deri tani ishim jashte shtepive, sa u futem brenda se ftohet. Per viktima nuk permendi...
 
Akoma nuk e kemi harruar termetin tone,dhe u'a dijme vuajtjen:(
Zoti i'u dhente fuqi ta perballojne.
 
Ne ishullin samos dy te rinj 17 dhe 16 vjec kane vdekur duke I zene rruges nje mur qe ishte shembur ....farkeqesi
 
Po lexoj ca komente ke dailymail, wow jom habit se cfare urrejtje percillet neper komente per turqit. 🤦‍♂️. Po gezohen anglezt njesoj sic gezohen vendet arabe sa here ka nje sulm terrorist ne evrope. 🤨
 
Po lexoj ca komente ke dailymail, wow jom habit se cfare urrejtje percillet neper komente per turqit. 🤦‍♂️. Po gezohen anglezt njesoj sic gezohen vendet arabe sa here ka nje sulm terrorist ne evrope. 🤨
Pjese e axhendes dhe kjo bro.
 
Pjese e axhendes dhe kjo bro.

Postova dhe une nje koment si per tju thene qe po bini ne t'njejtin nivel me arabet dhe po i gezoheni nje fatkeqsie natyrore qe mund tju ndodhe dhe juve, vetem te shifje kur mu sulen si ujqerit, albanian drug dealer, mafia, gangster etj lol

Ato robt ku ti keni pra lol
 
Postova dhe une nje koment si per tju thene qe po bini ne t'njejtin nivel me arabet dhe po i gezoheni nje fatkeqsie natyrore qe mund tju ndodhe dhe juve, vetem te shifje kur mu sulen si ujqerit, albanian drug dealer, mafia, gangster lol

Atk robt ku ti keni pra lol
Humans lol

FB_IMG_1602920209785.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top