• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tema serioze...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cka po ndodhe, kush eshte Serioz Gashi ktu?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po si ka mundesi ata qe jane habit ne kaq e kaq tema karagjoze spo i gjej ketu?!:unsure:
E cuditshme!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Desa

Temet Nosce
Mirë se të gjeta. Nuk ishte aq e vështirë.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
A ke pas dicka te pamundur ti ne jete qe ti thuash e veshtire Des?
Jeta behet e veshtir kur fillon te shikosh problemet si te pamundura
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jeta behet e veshtir kur fillon te shikosh problemet si te pamundura
Fiks.
Shume here njerezve u duket mendjemadhesi kur ne biseda e siper u them se asgje seshte e veshtire. Eh thone,flet sepse se ke pas ti te veshtire,por ne fakt jane veprimet tona dhe gatishmeria per tju pergjigj jetes qe e thjeshtojne ate.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Fiks.
Shume here njerezve u duket mendjemadhesi kur ne biseda e siper u them se asgje seshte e veshtire. Eh thone,flet sepse se ke pas ti te veshtire,por ne fakt jane veprimet tona dhe gatishmeria per tju pergjigj jetes qe e thjeshtojne ate.
Ci vuole pelo sullo stomaco per essere felici.😊
Por ne skemi kurajo te thjeshtesojme gjerat sepse kujdesemi mos te merzisim te tjeret 😔
 
  • Like
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ci vuole pelo sullo stomaco per essere felici.😊
Por ne skemi kurajo te thjeshtesojme gjerat sepse kujdesemi mos te merzisim te tjeret 😔
As kjo nuk eshte mire deri diku, sepse duke u bere tip i mbyllur, e mban ne vete dhe kjo te dobeson. Kur e can nje hall me dike, dhe ai/ajo ta thjeshteson, apo te jap kurajo, apo ta zvogelon problemin, shpirterisht di ndjehesh me e sigurt, te ngjallet shpresa, qiriu qe ishte duke u fikur, ndizet edhe me shume, e kjo eshte shpresa "prayin' 4 a beautiful day".
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
As kjo nuk eshte mire deri diku, sepse duke u bere tip i mbyllur, e mban ne vete dhe kjo te dobeson. Kur e can nje hall me dike, dhe ai/ajo ta thjeshteson, apo te jap kurajo, apo ta zvogelon problemin, shpirterisht di ndjehesh me e sigurt, te ngjallet shpresa, qiriu qe ishte duke u fikur, ndizet edhe me shume, e kjo eshte shpresa "prayin' 4 a beautiful day".
Ka dhe nga ato qe ta zmadhojne problemin 😔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ka dhe nga ato qe ta zmadhojne problemin 😔
Andaj problemet dhe hallet nuk u tregohen te gjitheve. Besoj qe secili nga ne ka nje flete te cilen nuk do te deshironte ta lexoje ndonjehere por, kjo nuk do t'thote dhe mendoj qe nuk eshte zgjidhje "mbyllja" ne vete.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Andaj problemet dhe hallet nuk u tregohen te gjitheve. Besoj qe secili nga ne ka nje flete te cilen nuk do te deshironte ta lexoje ndonjehere por, kjo nuk do t'thote dhe mendoj qe nuk eshte zgjidhje "mbyllja" ne vete.
Shum dakord me ket
 
Top