• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tema serioze...

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ketu flitet vetem seriozisht, kush a jo serioz direkt dera jashte porta 6. :p
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Mos harro, po ta ripërsëris, është Friday the 13th!
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Cila është tema?
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
@Legally_Sweet e per ty e hapa temen se te plasi seriozishti nga hundet ke tema e pushimeve.. lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Une e mora vertete per serioze :(
Dmth ne vend që te shkruajme pershtypje e gjera copa copa ne fv..muns te mblidhemi ketu e ti sterhollojme :(
U ndjeva keq.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
cke o @Nicktjeter te betohem se do te te marr shum seriozisht ketu.. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Dikush ti mbylli temen ketij Drejtorit por nuk doli e hajrit!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mund ta kemi idene per çfarë flitet ketu?:p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ajo është specialiteti jot, ç’lidhje kam une :p
Une maksimumi që mund te bej është te jem bashkrënkuese lollollol (damn më bere me dal nga vetja!)
e bere mekatin, u zhvirgjerove, eh ik hap temen tani... lol lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ju lutem seriozeve që skandalizohen nga temat jo serioze te postojne ketu... :p
 
Top