• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Tema serioze...

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une e mora vertete per serioze :(
Dmth ne vend qe te shkruajme pershtypje e gjera copa copa ne fv..muns te mblidhemi ketu e ti sterhollojme :(
U ndjeva keq.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mund ta kemi idene per cfare flitet ketu?:p
 
Top