• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Teknika e Timi (shijaksit )

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Mylle temen timi e hapim prap ne nuk o Problem ;)


Shifni pak sa fallco vepro , dhe sa pa seriozitet mbi detyren qe i esht dhen ne staffin ircop .

heqje voice pa arsye

[14:20] * Tao_Tao sets mode: -v Banditos
[14:20] <Polici> Youtube Title: "Tony Ray ft Gianna - Chica Loca"
[14:20] * +`Alb-Team` [YouTube] : Tony Ray ft Gianna - Chica Loca
[14:20] <+`Alb-Team`> kam per tbo per ata robsha qe e shan
[14:20] <@Alo_Zalo> spo bon ti
[14:20] <+MaFjOzI_DrOgA> Alo_Zalo Hahahahah Jo Re Frate Pa Problem
[14:20] <@Alo_Zalo> pra

Kuptoi gabimin dhe ja mori tgjithve me radh

[14:20] * Tao_Tao sets mode: -vvvvvvvvvv _i_embeli_ `Alb-Team` Alb_boy Asteri bela BERATSSSSI Call CarTeL ELTONI_MILANO_BISHA HoNdA
[14:20] * Tao_Tao sets mode: -vv MaFjOzI_DrOgA STreeT

[14:21] <Banditos> pse ma heq voice
[14:21] <Banditos> per ca arsye
[14:21] <Tao_Tao> se desha


[14:23] <Tao_Tao> Banditos
[14:23] <Banditos> jam aop i mrekullushem
[14:23] <Banditos> me kan zili
[14:23] <Banditos>
[14:23] <Tao_Tao> Banditos
[14:24] <raph> Banditos voice u hoq per te gjithe

mbas disa minutash
[14:29] <KaDaFi> !voice Banditos
[14:29] * Shqiperia sets mode: +v Banditos
[14:29] * Tao_Tao sets mode: -v Banditos

Sdi cfar te them ky person ka dal apsajt ne cdo veprim
e imagjino te ishin tgjith ircopat si ky

[14:18] * Tao_Tao sets mode: -ooo Alo_Zalo ASI-SHKODRAN AUSTRALIANI_VIP
[14:19] * Tao_Tao sets mode: -oo KaDaFi kotmo
[14:19] * Tao_Tao sets mode: -oo W0rLd XiXa

[14:19] <Tao_Tao> hapni e pra syt
[14:19] * Quits: apolafsi (Music2@Chat-85BDBD91.adsl.cyta.gr) (Mirupafshim!)
[14:19] <Tao_Tao> mos rrini kot


Ankohet tek aopet e sopet duke i ber deop qe sju vejn ban proxyt
Kur ky duhet ti kapi qe ne status mos ti lej te futen brenda fare

Skam Ca t them me ky esht per karton tkuq
Pergjigja e Timi

Banditos ne qofte se don te ankohesh hap nje tem pa ironi e pa ofendime e kritikime. Kjo temb mbyllet.
Ps: Ne qofte se Aop/Sop/Ircop mund te bejn devoice nuk mund te kerkosh llogari, e kto gjera i din mir se ke qen Aop vet.


Pergjigja ime

Timi vej gjyzlyqet ene lexo mir se po flliq kuroren qe tka dhon stafi
dhe po spam tek ty drejtesi e imagjino tek tjeret
 
Top