• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te rikthehet ne staf aop lucignolo?

Te rikthehet ne staf aop lucignolo?

 • po

  Votat: 2 50.0%
 • jo

  Votat: 2 50.0%

 • Totali i votuesve
  4
 • Poll closed .

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Te rikthehet ne staf aop lucignolo?

Ateher shkodrane_4_ever ai u hoq pa afat edhe pasi me keroi disa her per Aopin qe i kisha heq i thash ok fol me Sop-et te jen te gjith Pro e te rishtojn. Votimi flet qart e sic ta thash edhe ty ne chat me dy vota nuk mund te shtohet. Shunmica e kolegve te tuaj sdon te mari pjes ne votim fare et kjo duhet te na beje te riflektojm. Gjith te mirat....
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Te rikthehet ne staf aop lucignolo?

Ateher shkodrane_4_ever ai u hoq pa afat edhe pasi me keroi disa her per Aopin qe i kisha heq i thash ok fol me Sop-et te jen te gjith Pro e te rishtojn. Votimi flet qart e sic ta thash edhe ty ne chat me dy vota nuk mund te shtohet. Shunmica e kolegve te tuaj sdon te mari pjes ne votim fare et kjo duhet te na beje te riflektojm. Gjith te mirat....
flm per sqarimin gjith te mirat ne ty
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Te rikthehet ne staf aop lucignolo?

Un kam Skam pas mundesi te votoja gjithsesi ju kerkoj ndjes klm...
 
Top