• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

 • Po

  Votat: 3 50.0%
 • Jo

  Votat: 3 50.0%

 • Totali i votuesve
  6
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pas shume bisedash, debatesh dhe opinionesh une ende jam i mendimit per rikthimin e tij.
Pas rikerkeses dhe sugjerimit edhe nga founderi ne postimin e kerkeses, une hap kete sondazh me shpresen qe te vleresojme pjeset pozitive te RespecT dhe ti japim 1 mundesi .
Duke i larguar e duke mos ju dhene mundesi userave i distancojme nga pozitiviteti dhe i cojme ne rrugen e "te keqinjve".
Nuk dua qe stafi te jete "pergjegjes" per orjentime te keqija, le te jete perkrah nesh. Kam besim te ai.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Ku është opsioni jo te alternativat ? :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Ups është bere 1 lapsus... opsioni i DYTE POSHTE është JO.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Problemi u rregullua :).. Opsioni Jo është në punë :p
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Mbreti ti je pezulluar nga Sop e ta thash derisa te vendos me WxP sje Sop e smund te votosh kshuqe ne fund vota jote hiqet
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

çfarë votove mo mbreti te pakten ta dime ishe pro apo kunder
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

besoje qe timi e dine voten time ta heqin kur te mbyllet sondazhi
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Mqs ky sondazh ka perfunduar afatin e tij erdhi koha te marim vesh voten e pavlefshme te Mbretit qe te vendoset per Userin.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Tema quhet e mbyllur.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te rikthehet apo jo RESPEKT ?

Shtohet level 5 pasi kaloj me sukses testin ne dhomen #test ne pranine time,Call & Timi.
Flm. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top