• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të poshtër, po e përçani Shqipërinë

Guest20

Antar i ri
FB_IMG_1550320388808.jpg


Njeri therret militantet ne Tirane, tjetri i mbledh ne Vlore. Njeri mban me thonj karigen e pushtetit, tjetri kerkon t'ia rembeje me dhune. Mysybeti i djathte mburret me verioret, i majti malukat nxjerr gjoksin e lebërve. Me ironi i qull opozitaret pushtetmbajtesi, e sperkat me bojë bojaxhiu i opozitës...
Ti je malok i trashë!
Ti je grek!
Ti je hajdut!
Ti je komunist!
Ti shave Donald Trumpin!
Ti vrave në Gërdec!
Ti fute kriminelet ne parlament!
Ti e mbushe partinë me kurva!
Ti vodhe lekët e fajdeve!
Ti mbolle Shqipërinë me drogë!
Ti e ke të vogël!
Ty nuk të punon!
Ti rreh gratë!
Ty të rrahin gratë!
Ti thith kokainë!
Ti nuk ke as oreks!
Dhe përçarja ndal për një çast. Të dy bashkohen në një pikë:
Ti ke vjedhur!
Ti vazhdon të vjedhësh!
Dhe kështu vazhdon ta përçajë dhe boshatisë këtë vend politika. Vetëm dembelët dalin nëpër protesta.
Edhe unë po iki, gjeta një vend pune infermier në Gjermani. Eja edhe ti me mua! ‍♂♂♂
Bledi Mane
 

milva

Anëtar Aktiv
Momenti dhe situata jane shume te veshtira...mire e keni thene ju me lart...me keta politikane qe futin popullin ne vellavrasje per te zene karrike ,poste ,per te mbushur xhepat qe kane me shume se 28 vjet qe hahen si qente ,qe na jane bere si burri i nenes...kurre nuk ka per te ndryshuar Shqiperia e gjore dhe e plagosur ne te gjithe trupin!Sa keq ,sa keq!Bashkohuni te majte e te djathte se jemi bij nenash te gjithe ,jemi bij te nenes hallemadhe ,Shqiperi!:djep:
 

Marla

COVID-19
Vendndodhja
Kine
Me shume kishte bodyguards sot sesa protestuesa :p

si perfundim shifemi pas 1 iave njesoj si protesta e studenteve do shuhet.

pash zotin ska PD ndonje kryetar tjeter se ky qe keni aha gjithe kohes ne opozite do rrini sa te mbushni moshen e pensiojit 70 vjec.

 
Top